Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire fáj a tetoválás egy...

Mennyire fáj a tetoválás egy 10 es skálán és milyen festékkel csinálják?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más a fájdalom küszöbe, így mondhatom, hogy nekem 3, ha másnak, 8 vagy 5.

Tetováló festéket használnak.


(Ha igazán akarod, ki fogod bírni :) )

2009. aug. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mintha epilálnád magad.
2009. aug. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elején nagyon fájt, aztán... olyan 6-os. :S
2009. aug. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok: 22/L
2009. aug. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem ez helyfüggő is. Nekem a hasam borzalmas élmény volt. De semmiképp ne ezen muljon hova és mekkorát tetováltatsz mert azért a pár óra fájdalomért egy életreszóló emléket kapsz. Ha érdekel bővebben szólj.


amugy egy speciális tintával tetoválnak melynek semmi káros hatása nincs a bőrödre nézve se a véredre vagy ilyesmi...legalábbis ha szakképzett ember csinálja...ha nem akkor kitudja

2009. aug. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem lábfejem van kivarrva. 10-es skálán 4-es, a tetoválo is azt mondta hogy fájni fog, fájt is de teljesen elviselhető, rezzenéstelenül ültem és figyeltem.

Az tuti hogy nem Hammerite fémvédő festékkel csinálják... Ez elég buta kérdés...

2009. szept. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!