Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire fáj egy ilyesmi fűző...

Mennyire fáj egy ilyesmi fűző elkészítése, és marad-e örök nyoma?

Figyelt kérdés

[link]


igen, gondolom sokaknak nem tetszik, én se hittem volna magamról, de hát kevésbé ciki fiatalon túl lenni ezeken mint öreg néniként.:D sosem volt egyébként piercingem, ezek kivehetők? sebhely marad utána?


2009. aug. 29. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
nem mutat képet :S de sejtem mire gondolsz, marad egy kis heg utána, de nem vészes :)
2009. aug. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Biztosan nagyon fáj, mert ahová szokták csinálni, nagyon érzékeny a bőr, és ott nehezebb érzésteleníteni is, vastagabb a bőr és tele van idegekkel. Nyoma természetesen marad,mert vérbő hely, nehezebben forr össze. Mellesleg ha beleakad egy ruhád,kellemes lehet meghúzni őket..

Nekem nagyon nem tetszik, de te tudod.

2009. aug. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kár h nem mutat képet, kíváncsi lennék rá:D

Amúhy ilyen fűzőt én is szeretnék, nagyon jól néz ki*___*

2009. aug. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, pont a kérdésre nem válaszoltam, bocsiXD

PErsze, hogy kivehető, sőt, pár hónapnál tovább nem is maradhat benne, úgy tudom. Heg marad utána, minden PC után marad heg, akárhányan mondják, hogy nem:/

2009. aug. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, melyik képet linkeltem be, mert nekem se jó most, de ilyenre gondoltam:


[link]


[link]


habár ezeken a képeken biztos végigmentek photoshoppal, mert azért hogy semmi seb ne látszódjon, kicsit hihetetlen.

olyat esetleg nem lehet, hogy berakom pár órára, utána meg kiveszem? elég veszélyesnek tűnik azért, beakad egy szögbe és lenyúzza a bőrömet.:) bocsi, nagyon tapasztalatlan vagyok piercingügyben, de amint láttam egy ilyen képet, rögtön arra gondoltam, hogy uuszexinekemilyenkell. Nem vagyok egy lázadó piercingelős típus, egy kedves, félénk lány vagyok, aki szeret a könyvtárban olvasgatni, de a kötött mellénykéje alatt meg a gyakorikerdesek.hu-n van egy vadabb oldala is.:D


és Bp.-n hol lehetne megcsináltatni, ahol szépen dolgoznak és betartanak minden eü. szabályt? és mennyibe kerülne?

2009. aug. 29. 20:09
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké, magamnak biztos nem tudom becsatolni a hátamon, de ha megkérem a nagyim?:D
2009. aug. 29. 20:10
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak egy kérdésem van: MIÉRT??? :-O
2009. aug. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hú, ez nekem is nagyon tetszik ám. Nyilván marad nyoma, tehát jól gondold meg. De én bevállalnám a helyedben. Menj el egy igényesebb szalonba, ott érdeklődd meg, hogy egyáltalán vállalnak-e ilyet, árakat, stb.
2009. aug. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem is tetszik, de nem csináltatnám meg! felvennél egy ruhát, rögtön beakad. nekirohansz valakinek, kiszakad. nem épp kellemes érzés lehet :S...!
2009. szept. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!