Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Novemberben csináltattam...

Novemberben csináltattam köldök piercinget és még ugyan az az orvosi fém van bent de az alsó kő máris forog. Mással is előfordult már hasonló? Ki fog esni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Csavard rá rendesen... bár mivel a ruha mindig hozzáér így mindig ki fog csavarodni és el fogod hagyni.
2013. jan. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rosszul értelmezted:) nem a felső csavaros rész forog(azt úgy ráhúzták h azóta meg se tudtam mozdítani) hanem az alsó részben maga a színes kő mozog/forog
2013. jan. 2. 23:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már egy olyan piercingem, amiből kiesett a kő, sajnos nem találtam meg, pedig visszaragasztottam volna. A piercinget tartalékba elraktam, ha eszembe jutna, amikor a pierceremnél vagyok, vehetnék hozzá golyócskát is akár, hogy újra tudjam viselni.
2013. jan. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!