Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kérjek engedélyt ahhoz, hogy...

Kérjek engedélyt ahhoz, hogy ki tágíthatom e a fülemet, a szüleimtől?

Figyelt kérdés
15/L

2012. dec. 28. 18:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
47%

6. vagyok :)

akkor miért nem kéred meg apukádat, hogy csinálja meg neked? biztosan szívesebben megengedné, ha ő csinálhatná, és a végeredmény is szebb lenne :D

bár én tuti nem mernék belevágni, ha valaha is megcsináltatom, az nem a közeljövőben lesz, akármennyire tetszik is, még magam sem igazán tudom, mit akarok

2012. dec. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
most 16 vagyok de én is 15 évesen tágítottam ki és még mindig tágítom. nem kértem engedélyt de szülőfüggő szerintem.:D 10 mm-ről visszatágul és közel sem olyan hülyeség és nem olyan végleges mint ahogy sokan állítják. ahogy írtad, össze lehet varratni és vissza is szűkül! de szerintem emberfüggő is, lehet hogy valakinek 15 mm-ről is visszaszűkül még.:D ne félj kitágítani de ha nagyon szigorú szüleid vannak, beszéld meg velük hogy ha mást nem egy 8-10 mm-est legalább hátha megengednek:)
2012. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik mi? Miért, melyik afrikai törzs áll közel hozzád, ahol ez szokás? Ugyan már, azért tetszik mert divat... 1 éven belül mikor mindenkitől azt hallod majd hogy ocsmány vagy miatta, ki fogod venni, értelme nincs. Nem menő, nem szép... és ha összevarrják mindig ott lesz a nyoma.
2012. dec. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Már itt is azt mondjátok hogy ocsmány!

És amúgy is, igazatok van, ISMERJETEK JOBBAN ENGEM!(Y) IQ LVL:17224

2012. dec. 29. 22:15
 15/21 anonim válasza:
66%
Egyáltalán nem undorító! Jézusom, nem kell rögtön akkora fültágítóra gondolni, amit már karkötőnek is lehet használni, nekem meg pont akkora mint egy fülbevaló és a szüleimnek semmi baja vele. Persze vannak ocsmányak, pölö én sem tágítanám már ilyen két-három centisre. Elvileg meg egy centiig még visszaáll a cimpád szóval szúszá. De kérdezd meg szerintem :D
2012. dec. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
47%

Mennyi gyík így egy helyen.. :D Szerintem is jól néz ki meg minden, én most tartok 6 mm-nél. Amúgy szerintem is kérj engedélyt. Én nem kértem és eléggé kiakadtak mikor észrevették, de már elfogadták. Végülis az én fülem... :)

Amúgy, pontosabban mi az apukád munkája?

15/L

2012. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Tetováló. Szokott embereknek fület tágítani, de szerinte undorító
2012. dec. 31. 15:53
 18/21 anonim válasza:
52%
Nekem miért nem tetováló az apám T.T?
2013. jan. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
52%
én 14 vagyok. nem kérdeztem meg a szüleimet hogy lehet-e csak megcsináltam. nagyon kicsi (4mm) és nagyobbat nem is szeretnék. ne foglalkozz azokkal akik szerint undorító mert az a fontos hogy neked tetsszen. viszont a kérdésedre visszatérve ha jóban vagy a szüleiddel akkor próbáld meg velük megbeszélni!:)
2013. febr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Már meg van. Beleegyeztek és 15-16mm nél tartok:Dd
2013. febr. 6. 22:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!