Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az Artistry és a Maybelline...

Az Artistry és a Maybelline jó márka? MIt gondoltok róluk külön-külön?

Figyelt kérdés
2012. dec. 24. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
A Maybelline nagyon jó márka. Viszonylag nem is olyan drága. Szóval az árához képest jó a minősége is.
2012. dec. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha autó volna, akkor az artistry a rolls royce, a maybelline az opel.
2012. dec. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, az utolsó jól mondja! Mondjuk utoljára 10 éve volt Artistry sminkszettem (ceruzák, rúzs, szemhéjpúder paletta), de nagyon jó minőségűek voltak. A Maybelline elmegy, van olyan termékük (pl spirál, amiből csak azt használok), ami - szerintem - nagyon jó, van ami kevésbé (pl alapozót nem vennék tőlük).
2012. dec. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 melcsiboszi válasza:
Én használtam nemrégiben Artistryt, elégedett voltam vele, bár elég drága, pl. egy korrektor majdnem 5000 forint volt, igaz, az fedett tényleg úgy, mint a parancsolat, de utóbb már sajnáltam rá ennyit kiadni. Ezenkívül a 3 lépcsős bőrápoló szettjüket használtam, azzal is elégedett voltam, bár az is együtt több mint 10 000 forint, és nagyon sokáig elég. Én nem használtam minden nap, kb. 3 éve vettem, és kettőből még mindig van valamennyi, de aki minden nap használja, sztem annak is elég 1-2 évig, mert nagyon kevés is elég belőle. Én inkább natúr kozmetikumokra váltottam, de akinek van pénze megfizetni, szerintem nem fog csalódni a minőségében.
2012. dec. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Artistry presztízs kozmetikum, ami azt jlenti, hogy hasonló kategória, mint a Clinique, a Shiseido, vagy a Lancome. Nem olcsó, viszont nagyon nagyon jó. Attól függ, milyen minőségű és árkategóriájú sminkcuccot keresel:) A Maybelline-nek is vannak jó termékei, de nem összehasonlítható a kettő.
2015. febr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!