Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tegyek ha nem jó a színeze...

Mit tegyek ha nem jó a színezett hidratáló színe?

Figyelt kérdés

Még sosem volt alapozóm se púderem, de most szeretnék venni egy színezett hidratálót. De csak 2 árnyalatban kapható, és az egyik túl világos a másik meg túl sötét. Igazából annyira nem feltűnően üt el de ha nagyon megnézem akkor látszik.

Van olyan hogy tökéletesen ugyanolyan színe legyen egy ilyen krémnek mint az én bőröm? Melyiket válasszam inkább a 2 árnyalat közül?


2012. dec. 20. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:

amék jobban hasonlít az arcbörödöz, ha nem tudod eldönteni akkor azt bönst el hogy világositani vagy sötétiteni szeretnél az arcodon am tök ugyanolyan színu ugy sincs

bocs azirásért csak lusta vagyok

2012. dec. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én még sose találkoztam igazán bőrszínű alapozóval vagy BB krémmel. Nekem a legvilágosabbak is mindig sötétek, de teszek rá világos púdert és máris jobb.
2012. dec. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legjobb az lenne,ha vennél 2 félét és kikevernéd belőle a megfelelőt,de ez nyilván a drágább megoldás. Amúgy ha nagyon keres az ember,lehet találni olyat,ami szinte megegyezik a saját bőrszínével,viszont ha ezt nem teszed meg,akkor szerintem a világosabbat válaszd,az a kisebbik rossz.
2012. dec. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!