Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a Balea...

Mi a véleményetek a Balea sminktermékekről?

Figyelt kérdés

sampont,ajakápolót próbáltam és azokkal teljesen meg vagyok elégedve,ezért gondoltam,hogy a sminkeket is kipróbálnám


ezeket: korrektor,púder,alapozó,színezett hidratáló

akinek ezekkel vagy akármilyen más Balea sminkkel tapasztalata van annak mi a véleménye?



2012. okt. 8. 06:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a Balea-s cuccokat :) Szóval én bátran merem ajánlani, hogy próbáld ki őket:) Persze az Essence mellett labdába se rúghat, de csalódni nem fogsz bennük :)
2012. okt. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy alapozóm van, hát, nem győzött meg... de sztem bőrtípusa válogatja. Nekem az volt a bajom, hogy elvileg mattosító, de mintha felkenve nagyon fényes, zsíros hatású lett volna, ami azért egy mattosító alapozónál elég fura. De jó púderrel hordható. (azért sztem érdemes egy Maybelline-alapozóért kicsit többet kiadni, mert azok már jobbak... főleg hogy a Rossmannban gyakran van rájuk kedvezmény).
2012. okt. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!