Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fáj a nyelvpiercing berakás?...

Fáj a nyelvpiercing berakás? Hogyan zajlik? És utána mi a teendő?

Figyelt kérdés
2008. máj. 28. 13:01
1 2
 11/16 anonim válasza:
63%
Nekem volt egyszer és nem fájt a szúrás csak sajna lenyeltem:D
2009. jan. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%

nekem van, mostmár másfél éve.

a behelyezéssel semmi újat nem tudok mondani,

csak azt h miért fehér az alsó golyó.

a lerakódott nyálkőtől.

én úgy szoktam, hogyha fogat mosok akkor azt is lekefélem egy picit, nem szeretem ha fehér, mert olyan undorító.

amugy sztem megéri ha rááldozod a pénzed hogy egy jobb szalonba csináltatod.

én ráb*sztam mert ferdén lőtték. de újra nem akarom szuratni.

2009. jún. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
én ma csináltattam, a szúrásnál csak azt éreztem amikor megfogta, nem dagadt fel tudok beszélni normálisan de szokatlan nagyon :D
2009. okt. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
A szúrás nem fáj utánna elég kellemetlen pár napig enni csak levest meg iesmiket lehet... és minden evés után sós vízzel öblítsd ki!
2010. jan. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Szia! Nem károsítja afogat ( kivéve ha ráharapsz, akkor letörik) Nem szokás lenyelni sem. Én nagyon sok embert ismerek, aki igenis vonzónak találja. A folyamat a következőképpen zajlik:

A szúrással járó fájdalom elhanyagolható, mivel kapsz érzéstelenítőt. Utána egy hosszú száron keresztül behúzza a piercinget. Először egy hosszabb piercinget kapsz, mert a nyelved meg lesz duzzadva. Néhány nap múlva lehet cserélni. Kicsit majd nehézkes lesz az evés, meg a beszéd, de ki lehet bírni. Én addig chlorhexameddel öblögettem, mivel fogat sem bírtam mosni rendesen. Jó rá a fagyi jégkrém stb. szóval a hideg, de utána mindig öblögess. Azért naponta próbálj 3x fogat mosni, ha nem is megy rendesen, használj inkább puha babáknak való fogkefét. Én olyat vettem.

Én egy hét múlva cseréltem a gyógypiercinget, de nem műanyagra, hanem titánra.

Kb. ennyi.



a fagyi jegkrem egyaltalan nem jo ra xd

mivel nem szabad semmifele tejtermeket fogyasztanod es tul hideg vagy tul meleg eteleket sem!

2012. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Szia.:) Én tegnap csináltattam meg,nekem egyáltalán nem fájt és nem is érzéstelenítette a csávó.

Csak az uttánavaló napok a rosszak nagyon, nembírsz enni, isegesít mert nem birod ugy mozgatni a nyelved, ja és akármilyen ételt beveszel a szádba, vagy cukros üdítőt, utánna öblögetni kell sós vízzel!

2016. aug. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!