Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fáj a nyelvpiercing berakás?...

Fáj a nyelvpiercing berakás? Hogyan zajlik? És utána mi a teendő?

Figyelt kérdés
2008. máj. 28. 13:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
3%
Nem tudom fáj-e de ha ezen gondolkodsz gyorsan felejcsd el! Én nem is ismerek embert aki ebben bármi vonzót találna, sőt, egyenesen taszítja őket. Azonkívűl nem hiszem hogy túl kényelmes dolog egy fémvacak a szádban!
2008. máj. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
nekem nincs, de én úgy hallottam,hogy nem fáj(bár ez egyénfüggő), belidokainozzák a nyelved, és már szúrják is. Utána megduzzad, ezért szoktak nagyobb fémet belerakni. És 2-3 napig minumális az ételfogyasztás. Egyébként én sem ajánlom, károsítja a fogat, és le is lehet nyelni. Hány éves vagy amúgy?
2008. máj. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem károsítja afogat ( kivéve ha ráharapsz, akkor letörik) Nem szokás lenyelni sem. Én nagyon sok embert ismerek, aki igenis vonzónak találja. A folyamat a következőképpen zajlik:

A szúrással járó fájdalom elhanyagolható, mivel kapsz érzéstelenítőt. Utána egy hosszú száron keresztül behúzza a piercinget. Először egy hosszabb piercinget kapsz, mert a nyelved meg lesz duzzadva. Néhány nap múlva lehet cserélni. Kicsit majd nehézkes lesz az evés, meg a beszéd, de ki lehet bírni. Én addig chlorhexameddel öblögettem, mivel fogat sem bírtam mosni rendesen. Jó rá a fagyi jégkrém stb. szóval a hideg, de utána mindig öblögess. Azért naponta próbálj 3x fogat mosni, ha nem is megy rendesen, használj inkább puha babáknak való fogkefét. Én olyat vettem.

Én egy hét múlva cseréltem a gyógypiercinget, de nem műanyagra, hanem titánra.

Kb. ennyi.

2008. máj. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

szia

nekem van és fájt...nem is a berakás, hanem utánna 1-4 napig enni sem tudtam meg beszélni sem nagyon.

Kb 2cm es piercinget raknak be előszőr, majd lehet cserélni.

A fogzománcot sérti mert ugye elkerülhetetlen, hogy ne koccanjon neki kajálás, beszéd közben.

2008. máj. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
előző bvagyok. a nyelv az egy izom....nem kellemes és be is lázasodtam, de egy hét után tényleg kutya bajom sem volt
2008. máj. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
hát és kétszer is rakattam be a nyelvembe és egyiknél sem fájt. Sőt a legjobban akkor fájt amikor érzéstelenítővel befújták és elzsibbat. az elsőnél nem is vérzet, vizsont utánna sztem be volt gyulladva egy kicsit és fáj de kibirhatóan. A másodiknál vérzett a nyelvem de viszont nem fájt. Minden étkezés után fogatmostammég akor is ha vmi mást ittam mint a víz és semi baja nem volt! Mindenkinek feldagad de ez nekem hamar elmult! Biztos sok köze van annak is h mien gyakran mosol fogat és tiszítod a szájüreget! a fogmosáson kívül nemis használtam rá semit sem.
2008. jún. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
szal ha érzéstelenítve van meg el van zsibbadva a nyeved akor nem az van h fáj hanem kényelmetlen egy kicsit
2008. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
szi nekem nem fájt mikor berakták
2008. júl. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
amikor berakták kicsit kellemetlen volt de túlélhető:P előtte már a halálomra készültem de nem para.ma rakattam de ez a "gyógypiercing"? ez káó alig birok beszélni megduzzadt a nyelvem evéssel inkább nem is próbálkoztam a nyelvem alig tudom mozgatni és félek hogy valahogy mondjuk álmomba kiszakad vagy nemis tudom...egyszóval most rohadt idegesítő ki tudja később milesz:D kb hány centis lesz a rendes piercing?mert ez most nagyon gáz van vagy 2 centi és fáj már tőle a nyelvem alatzti rész eléggé nyomja:S
2008. okt. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
előző vagyok.letelt az idő minden oké csak kajálásnál kicsit akad és az kellemetlen.meg alul a lyuk kemény és fehér...azt tudja e valaki hogy mitől akkor jó lenne ha leírná akár itt is(ezzel a kérdezőnek is segíthetünk:P)köszi
2008. nov. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!