Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon hamar lepattog a lakk...

Nagyon hamar lepattog a lakk a körmömről, valami tipp, hogy tovább tartson!?

Figyelt kérdés

2012. dec. 6. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Essence BTGN alap- és fedőlakk. Ha kicsit többet is szánnál rá, akkor Crystal Nails.
2012. dec. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan ajánlják az alap és fedőlakkot, ettől elvileg tartósabb lesz a körömlakk. Én néhány hónapja vettem essence fedőlakkot, nagyon szép fényes lesz tőle a körmöm, tök jól egységesíti az egészet, viszont nem vettem észre, hogy tartósabb lenne tőle. Mondjuk alaplakk helyett csak sima átlátszó lakkot használok.


Viszont meggyőződésem, hogy valamilyen szinten adottság kérdése is. Nővéremnek az is elég, ha simán kifesti a körmeit színes lakkal, alap és fedőlakk nélkül, így is bírja 4-5 napig. Pedig nem használunk túl nagy márkás körömlakkokat, a legnagyobb márkáink körömlakkból az essence és a moyra. Nekem ugyanezek a lakkok 2-3 napig bírják. a 3. nap tuti, hogy már pattog lefelé..

2012. dec. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az Essence-nek is van többféle lakkja. A BTGN nekem bejött. Most épp egy 1eurós lakkal van kifestve mellé a körmöm. Hétfő óta bírja, pedig mosogatok, fürdök, hajat mosok, takarítok....
2012. dec. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2012. dec. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Alap és fedőlakk, vagy az astornak a lycra up to 10 days-e magában is nagyon tartós. Lakkozás előtt bufferrel fel kell bolyhozni a körmöt, acetonnal áttörölni, erre jöhet az alap lakk, v a jó minőségű bármilyen. Mikor már félig száraz akkor folyó hidegvíz alá kell tenni, az jól megdermeszti, hamarabb szárad.


A tartósság két dolog fügvénye: tapadás és rugalmasság. A jó tapadást a bolyhozás fogja előidézni, a rugalmasságot pedig a fedőlak. A gyorsan száradó lakkok általában kevésbé tartósak, mivel merevre száradnak, ezért jók a fedőlakkok. A gyorsan száradó fedőlakk sem express száradással dolgozik!

2012. dec. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!