Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy elég kövér, (150kg)...

Egy elég kövér, (150kg) embernek hová érdemes tetováltatnia ahhoz, hogy ha lefogy, akkor ne ráncosodjon, ne változzon a tetoválás?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
sehova
2009. aug. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon intelligens ember lehetsz...
2009. aug. 19. 19:52
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Hát, ha kicsi tetkót szeretnél, akkor esetleg mehet csuklóra, bokára, nyakra, ott nem lenne baja fogyás után szerintem. Ha nagyobbat szeretnél, akkor várj amíg sikerül fogyni, és utána meglátod hogy hová érdemes.
2009. aug. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
lapockára szerintem, vagy vádlira. Mit tetoválnak?
2009. aug. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Sértegetés helyett inkább nézz magadba. Tetováltathatsz akárhova, de ha lefogysz, akkor nagyon ocsmány tetkó lesz.
2009. aug. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Pont azért kérdeztem,hogy hova, mert vannak helyek, ahová lehet, és vannak, ahová nem.

Csak kicsi tetoválást szeretnék, kb. 5cm-et, violinkulcsot, vagy hangjegyet, ilyesmit, még nincs megtervezve.

2009. aug. 19. 20:24
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Egy violinkulcs vagy hangjegy a csuklódon nagyon jól mutatna szerintem, én azt javaslom. :)
2009. aug. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A bokádra, ugyanis az csak egy csont, onnan nem fogysz, és oda nem is tudsz hízni!
2018. szept. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!