Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy oldjam meg, hogy ha alúl...

Hogy oldjam meg, hogy ha alúl kihúzom a szememet szemceruzával, ne folyjon le?

Figyelt kérdés

2012. dec. 3. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél drágább szemceruzát, azok általában jobb minőségűek. Én a krémeseket szeretem, meg azokat, amiket nem hegyezni kell, hanem csavarni. Ha ez sem jön be, akkor passz...
2012. dec. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tussal is ki lehet húzni egy videóban láttam.:)
2012. dec. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tartósat kell venni és meg is van oldva. Ilyen például az Essence Long lasting, egész nap ott marad a helyén. Még az én zsíros bőrömön is. Viszont ez kitekerős és szinte lehetetlen vékony vonalat húzni vele. Ez nekem nem baj de van akinek igen.
2012. dec. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nekemmost sima essence van, hegyezős és ez is ugyanugy lefolyik. a tusos videót tudnád linkelni??
2012. dec. 5. 15:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha megtalálnám linkelném :/
2013. okt. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Doruss ***** válasza:
A sima essence nem is jó, az nekem sem jött be. Az essence longlastingot ajánlanám én is, vagy pedig vegyél vízálló szemceruzát, ha jó minőségű az tuti ott marad. Én Astor vízállót használok, az nagyon jó.
2015. márc. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!