Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 15 éves lánynak való a piercing?

15 éves lánynak való a piercing?

Figyelt kérdés
Már minimum 3 éve tetoválás és piercing mániás vagyok. Anya megengedné, hogy csináltassak egy ajak pc-t középre az alsó ajkam alá. Arra lennék kíváncsi, hogy csináltassam meg, nem vagyok-e túl fiatal, vagy várjak vele? Szerintetek? Van évfolyamtársam, aki 13 évesen csináltatott orr pc-t...
2012. nov. 29. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok. egy csomó ismerősömnek van pc-je. ha tetszik csináltasd meg. nem örök életre szól mint a tetkó :)
2012. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Szerintem semmilyen lánynak nem való a piercing.


Ettől még van, akinek nem rontja el a megjelenését, de nem is javítja.

2012. nov. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne várj, el tudod már dönteni hogy múló dologról van-e szó vagy tényleg nagyon szeretnéd. Én 14 évesen szúrattam pont oda ahová te szeretnél, azóta kivettem de egyáltalán nem bánom hogy akkor megcsináltattam :)

21/N

2012. nov. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2012. nov. 29. 21:53
 5/9 anonim ***** válasza:
mivel a piercinget akármikor kitudod szedni, és a szüleid is beleegyeznek, így csináltasd. ha tetoválást is akarsz, azt 18 éves korod előtt semmiképp ne tedd!
2012. nov. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Quorra ***** válasza:
szerintem nem való neked egyik sem.
2012. nov. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem való..mindennek eljön az ideje,a 15 év nem tetkók meg a piercingek kora.Inkább várj vele,még kislány vagy.
2012. dec. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tetkóról nem volt szó, azok nagyon tetszenek, de nem vagyok olyan hülye, hogy 15 évesen csináltassak. Piercinget akarok.
2012. dec. 2. 09:36
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
a piercing sem való..egyszerűen nem.A tanárok negatívan fognak megítélni,sőt lehet hogy néhányan a korosztályodból is...a fiúk látni fogják hogy mindent bevállalsz és had ne folytassam...lehet hogy konzervatív vagyok,de véleményt kértél hát itt van.
2012. dec. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!