Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kozmetikai termékek, állatkísé...

Kozmetikai termékek, állatkísérlet?

Figyelt kérdés
Az egyik legnagyobb sminkgyártó céget a Coty-t (Rimmel, Astor stb..) több helyen olvastam már hogy feketelistás, végez állatkísérleteket. Viszont a termékek honlapján az áll hogy ellenzik ezt, és egyik terméküket és alapanyagukat sem tesztelték állatokon. Akkor most mi az igazság? Nem szeretnék ilyen termékeket használni, de pl alapozóm, spirálom, szájfény stb is Rimmeles, Manhattanes, Maybelinnes... :S Tud valaki erről vmit? Vagy van egy valós lista valahol?

2012. nov. 26. 17:48
 1/4 A kérdező kommentje:
És a másik h pl a DM-es sajátmárkás termékeken sem látom a jelzést h nem kísérleteznek, pedig az essence, balea elvileg nem tesztel állatokon
2012. nov. 26. 17:50
 2/4 anonim ***** válasza:
ha nincs a termék csomagolásán feltüntetve,hogy nem végez állatkísérleteket,akkor sanszos,hogy ezt teszi..én az elf márkát használom, mert a minőségük az áruk mellett még nyíltan felvállalják,hogy nem végeznek ilyen jellegű kísérleteket. Ha pedig az általad említett termék feketelistás,akkor az nem jelent sok jót...
2012. nov. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyik terméken sem találtam meg h ne végeznének. A DM-esekben bíztam, de azokon sincs jel... :S
2012. nov. 27. 19:09
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor sajnos nincs rá garancia,hogy nem teszik...sőt.:(
2012. nov. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!