Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fültágesz jobb fülben?

Fültágesz jobb fülben?

Figyelt kérdés

Fültágítót akarok a jobb fülembe (a balban hülyén állna) de hallottam arról hogy oda a melegek rakják. Szerintetek ha csinálnék megszólnának érte? (mert nemakarom hogy suliban elkezdjenek azzal bombázni h "homár vagy" stb.)

Szal szerintetek? olyan 10 es tágesz lenne

15/F



2012. nov. 25. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem fognak lehomározni, én például nem tudtam, hogy ők szokták jobb oldalra tenni. Viszont a legtöbben le fognak baromállatozni.
2012. nov. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem lehomároználak, hanem lehülyéznélek! Tudod te, hogy szét tudja cseszni a füledet egy ilyen? Láttam valakit akinek elvolt szakadva a füle és a fülcimpája csíkokban lógott! De te tudod!
2012. nov. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Amúgy direkt megfigyeltem, a suliban akinek van bármi is a fülében vagy mindkettőben vagy a balban.

a 10estöl még nem tud elszakadni.. dee tudom hogy hülyeség de nekem tetszik ^^

2012. nov. 25. 18:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha azt mondják, szépen válaszolj, hogy nem ez a helyzet, csupán neked ott tetszik. Ez nem a dedó :)
2012. nov. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jézusom szerintem inkább hanyagold az ötletet ha ennyire mások véleménye számít, az ilyeneknek mint te találták ki az álfültágítót...;)
2012. nov. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de nekem lyukas kell:D áá megcsináltatom ^^
2012. nov. 25. 21:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyet én is hallottam, de nem b*ziználak le.


Amúgy nagyon idegesítô tud lenni, hogy egy fiú ezt => ^^ írogatja.

2012. nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!