Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan mossam le a szempillasp...

Hogyan mossam le a szempillaspirált úgy, hogy minél kevesebb szempillám hulljon ki?

Figyelt kérdés
Sminklemosókendőt használok. Nagyon nehezen jön le azzal is. Minden törlésnél legalább 3-4-5 szempillám kihullik. És azért na, abból csak nincs olyan sok. Vagy ez folyamatosan nő? Nem tudom nagyon aggódok, vannak napok amikor nem is rakok inkább. Így sincs valami feltűnő szempillám, mivel elég szőke. Festetni most nem akarom, de valószínű, hogy nyáron rákerül a sor. Szerintem amúgy nem vagyok csúnya nélküle, de mégis néha azt érzem, hogy ha egy hétig mindennap használom akkor utána anélkül olyan csúnya vagyok vagy nem tudom.. Ti nem szoktatok így érezni? Tudom ez most több kérdés egyben, és bocsánat ha már előfordult de böngésztem a kérdések között nem nagyon találtam ilyesmit..
2012. nov. 19. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy szoktam lemosni, hogy 1 vattakorongra teszek arclemosó tejet, jó sokat, és egy másik vattakoronggal eldörzsölöm rajta, így lesz 2 átitatott vattakorongom. A szememre rakom őket, óvatosan rányomogatom, és úgy hagyom kb. fél percig, hogy feloldja a festéket. Ezután elkezdem masszírozgatni, majd rendesen letörlöm vele a maradék sminket. Így nagyon jól lejön, és nem kell dörzsölni, mert az a bőrnek sem jó.

Amúgy a szempillák folyamatosan cserélődnek, mint a haj. Fognak újak nőni a kihullottak helyett.

2012. nov. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, veszek arclemosótejet. Van nekem is de az 3 in1. Van benne tonik is meg még valami. Soha nem dörzsöltem mert az fáj is, meg utána csak könnyezik a szemem, úgy szoktam hogy alulról felfelé törlöm, mert ugye oda rakunk a legtöbbet vagy beledugom az arcom a vízbe fürdéskor és ugy leázik, de ezek nem túl kényelmes dolgok. Még1szer köszi:)
2012. nov. 19. 19:26
 3/3 anonim ***** válasza:
hát én simán tusfürdővel mosom le, félmásodperc alatt lejön (kivéve a vízálló, attől nekemis kijön a szempillám) és nem ritkul a szempillám.
2012. nov. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!