Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót használjak?

Milyen alapozót használjak?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy mielőtt még nem kezdtem el alapozót használni mindig megkérdezték, hogy beteg vagyok e (annyira sápadt az arcom). Most, hogy elkezdtem alapozót használni, akár teszek rá púdert akár nem, így meg fáradtnak tűnik a bőröm. Valamit biztos rosszul csinálok, de mit? Avonozok, így Avonos alapozót használok. Köszi előre is a válaszokat!

2012. nov. 15. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
ne az alapozotol vard a csodat a sapadt borodre..
2012. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A bőrtípusodnak megfelelőt. Én Avonból Nude mattítót szoktam, de nem minden nap, főleg télen. A helyedben inkább egy kis pirosítót tennék fel, a legvilágosabb rózsaszínt, attól üde lesz az arcod. Egyébként meg könyörgöm, csokibarnának kellene lenned ősz végén???? Hogy veled mennyit foglalkoznak :S
2012. nov. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat 2. válaszoló! Hát valamiért mindig megjegyzik :/ Lehet, hogy ennyire vészes?! Nem tudom. Elvileg semmi betegségem nincs, mert mindig járok vérvételre és eddig minden rendben volt- ezért sem értem miért vagyok ennyire sápadt. Pirosítót szoktam használni, de még így is kapom a megjegyzéseket.
2012. nov. 17. 09:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!