Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek 13 éves létemre...

Szerintetek 13 éves létemre tudnék csinálni zselés műkörmöket?

Figyelt kérdés
Simán be tudnám szerezni a kellékeket,mert láttam ilyen mindenféle csomagot ami össze van állítva.Van spórolt pénzem amiből meg tudnám venni.Szépen tudok körmöt festeni,hajat fonni,szóval lehet hogy elég ügyes ehhez is a kezem.Ahhoz hogy tudjak műkörmöt építeni muszáj lenne tanfolyamon részt vennem?Ha igen mennyibe kerül és hány évesen lehet beíratkozni?
2012. nov. 12. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan egyszerű műkörmöt építeni mint lakkozni. Még képzett műkörmös se csinálják maguknak.ha pl jobb kezes vagy akkor nagyon el fogod rontani a balt. ráadásul uv lámpát meg anyagokat is kell hozzá venni. ha szerencséd van 10ezerért már találsz lámpát... akkor jönnek hozzá még az anyagok is + az eszközök mert ugye az is kell.. azok se olcsók. arról meg még ne is beszéljünk h mennyire el tudod rontani vele a körmöd. meg elég hosszú idő. Vannak még azok a tippes műkörmök amit csak ragasztani kell esetleg még az jöhet szóba otthon de elég rondák legalábbis szerintem, meg könnyen lepattan.. szal te otthon neki ne állj, higgy nekem nagyon elronthatod..:)
2012. nov. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
egy kis ízelítő: [link] amik itt vannak csak próbatermékek szal elég kevés van bennük.. ha körbenézel az oldalon láthatod még h milyen árak vannak.. nagyon sok minden kell az építéshez. kell átlátszó zselé, fehér zselé, rózsaszínzselé ha franciát akarsz.. akkor figyel kell arra h ne folyjon el mert csúnya lesz. akkor meg kell hajlítani speciális hajlítóval ami szintén nem olcsó meg magadnak nem is tudod olyan szépen. kellenek sablonok. jó az nem drága de vigyázni kell h jól illeszkedjen különben az egész rossz lesz. ha már az egyik kezedre felraktad utána már nem fogod tudni a másikra. persze ha az elsőre is sikerült mert mondom elég nehéz, macerás meg ronda is lesz. ja meg először le kell reszelni a körmöd zsírtalanítani, meg lesavazni. na ha itt lereszeld nagyon tud fájni ha meg nem reszeled le rendesen nem tapad meg.. bocsi nem téged akarlak lebénázni csak rajtam már gyakorolt műkörmös és láttam már h milyen nehéz. nekem kb 4 óráig csinálta és nem lett szép pedig ő képzett :)
2012. nov. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én 14 évesen kezdtem el otthon műkörmözni magamtól tanultam és persze utána néztem neten, hogy hogyan kell és kellet pár hónap gyakorlás míg végül nézett ki valahogy a műköröm, de most már jó pár éve csinálom és tök szép körmöt csinálok.
2012. nov. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm ugyanígy csinálta mint te, és gyönyörű körmöket csinál magának. De. Az, hogy tudsz hajat fonni és körmöt lakkozni, az ne haragudj, de nem extra kézügyesség, ugyanis ezt mindenki tudja. Inkább a tanfolyamot ajánlanám neked, ott az alapoktól kezdik, később lehet ez a szakmád is.


Nem tudom hány éves kortól lehet, de a google biztos a segítségedre lesz, nézz utána.

2012. nov. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

-18. betöltött életév

-alapképzettség 10 osztály (1998 előtt végzettek esetében 8 osztály)

ezek a feltételek

2012. nov. 12. 17:42
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

hát hogyne tudnál... simán. akár agysebésznek is kiképezheted magad, azt is írja a gugli....


Azért majd netán, ha gond lesz a körmöddel, remélem, itt kérsz tanácsot,vagy megnézed a neten, hátha megoldódik az is.


Ja, ha műteni kell bármivel, olyanhoz menj, aki otthon sk tanulta.

2012. nov. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!