Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen suli táskát vegyek?

Milyen suli táskát vegyek?

Figyelt kérdés
Középsuliba megyek előkészítőre, szóval kevés cuccom lesz.Szerintetek?
2009. aug. 13. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem valami oldaltáskát:)
2009. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem meg hátizsákot, az oldaltáska nagyon kényelmetlen.

Eastpak, Converse, egy csomó színben,mintában kaphatóak.

2009. aug. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Olyat vegyél,amibe kényelmesen beleférnek a cuccaid,kényelmes (válltáska nem ajánlott),és tetszik a mintája.

Én most vettem nemrég walker-t.És csomó ideig bírja ám.Az előző is walker volt,és 5 évig hordtam suliba.

De persze az is sokat nyom a latba,hogy mennyi pénzt szánsz rá,mert határ a csillagos ég tudod :-))

én amit vettem az 15 e volt,de csak azért vettem meg mert kapok suli támogatást.de van olcsóbb is.

nézz körül a neten ;)

2009. aug. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az oldaltáskát semmi szín alatt sem ajánlom, nekem kezdődő gerincferdülést okozott. Nem ciki a kétpántú hátizsák, nagyon jó darabokat gyártanak.
2009. aug. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Walker táskák tényleg nagyon jók!!! Én mindig 1 év alatt elkoptattam az enyéimet, míg a barátom már 4 éve hordja az övét és még semmi baja;) úgyhogy én is ajánlani tudom azt a márkát. Mondjuk én olyan vagyok, hogy egy idő után megunom, és újat akarok. Nem tudom, hogy te melyik kategóriába tartozol :D
2009. aug. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!