Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Te milyen alapozót használsz?...

Te milyen alapozót használsz? És milyent ajánlasz nekem?

Figyelt kérdés
Eddig garnier bb krémem volt,de szerintem szeretnék újítani...gondolkodtam az rimmel lasting finish alapozóján,de más öltetem nincs...Segítenétek? árban olyan 2000-2500ig mennék el....előre is köszönöm!
2012. nov. 7. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:
3 alapozóm van jelenleg, mindegyiket szeretem. Max Factor Color Adapt, Essence Soft Touch Mousse, Catrice Matt Mousse. Nekem erős fedés kell, ezért használok habállagú alapozókat, viszont ezek nem olyan tartósak. Jobb napokon szoktam a Max Factort használni. Ha te eddig BB krémet használtál, akkor gondolom nincsenek nagyobb bőrhibáid, arra teljesen jó a MF. Rimmeltől a folyékony Stay Matte alapozót próbáltam, de nekem nem jött be. Nagyon fényes volt, és a legvilágosabb is jóval sötétebb volt a bőrszínemnél. A fedése sem jó.
2012. nov. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!