Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Microdermal piercing fejet...

Microdermal piercing fejet mikortól lehet cseréltetni? Hogyan csinálják?

Figyelt kérdés

Microdermal fejet akarok cseréltetni, de nem tudom mennyi időnek kell eltelnie a cseréhez.

Továbbá szeretném tudni hogy fájdalmas-e a csere?

Én el sem tudom képzelni hogy bármilyen fogóval alá tudjanak nyúlni. :S Eléggé szorosan illeszkedik a bőrömhöz.

Van ezzel valakinek tapasztalata?



2012. nov. 5. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Én kicseréltettem az egyik fejét,mert kiesett belőle a kő...hát,hogy őszinte legyek, Qrvára fájt...De lehet csak azért,mert a köldököm felett van és fekve intézte el,úgy százszor jobban feszül...még lidokainnal sem fújta le :S
2012. nov. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Azóta én is túl vagyok a cserén. Az egyik azért volt olyan szoros, mert valahogyan beljebb "mászott" az egész. A piercer szerint ez ritka, mert inkább kilökődni szokott. De azért meg tudta fogni a szárat.

A másikkal semmi gond nem volt, mégis mindkettőnél baromira fájt a csere nekem is.

Én nem gondoltam volna, minden leírásban az szerepel hogy fájdalommentesen cserélhető. Csak azért hittem hogy nekem komplikáltabb lesz, mert ugye eléggé mélyen van nekem az egyik.

2012. nov. 30. 16:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!