Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok azokról, akiknek...

Mit gondoltok azokról, akiknek orrpiercingjük van? Van valamilyen előítéletetek vagy éreztek olyat, hogy ez valamilyen körhöz való tartozást jelképez?

Figyelt kérdés

Elég visszafogott lány vagyok, jó tanuló az egyetemen, szeretem az elegáns ruhákat, kosztümöket, egyáltalán nem vagyok bulizós fajta, de valamiért nagyon megtetszettek az orrpiercingek (pici csillogó kő, nem karika vagy ilyesmi). Viszont volt már, aki azt mondta, hogy finom hölgyek nem viselnek ilyesmit, satöbbi, és 90%-ban tényleg csak diszkós lányokon látom.

Szerintetek a piercing ront a magamról kialakított képen, értelmiségi körökben rögtön rosszat fognak feltételezni, vagy lehet piercinget "arisztokratikusan" is viselni?



2012. nov. 2. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha te tényleg ilyen fajta lány vagy, és a baráti köröd is, akkor ne csodálkozz, hogy nem fogják díjazni...:) azt, hogy kibeszélnek, vagy ilyesmi azt neemtudom, de én is néznék, ha egy kiskosztümös lánynak lennek orr pc-je. Viszont ne érdekeljen más véleménye, ha tetszik és bemered vállalni akkor nyugodtan rakass be, maximum kiszeded.:)
2012. nov. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Személy szerint nekem is nagyon tetszik, gondolkozom azon is, hogy rakatok be..:) (előző voltam)
2012. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan "olcsó" hatást kelt, mert elég sok igénytelen diszkós lány rakat magára. Persze nem rád értem :) De ez az egyetlen piercing ami egyáltalán nem tetszik.
2012. nov. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, én is ettől félek, hogy a legtöbb lányon, ha látom, én is ezt az "olcsó" hatást érzem és sok emberen tényleg igénytelenséget mutat - ettől tartok.

Eddig nagyon ellene voltam, de most valahogy nagyon tetszik. Mások véleménye annyiban érdekel, hogy mondjuk mit szólnak az egyetemen a tanárok vagy ismerkedésben mennyire hátrányos...

Amúgy már bent van és nekem tetszik, de én nem tudom objektíven megítélni, hogy milyen lehet az első benyomás...

2012. nov. 2. 21:54
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval a fenti "kritikákat" akkor kaptam/hallottam, amikor már megcsináltattam, előtte nem nagyon gondoltam rá, hogy ez ilyen benyomást kelthet.
2012. nov. 2. 21:56
 6/7 anonim válasza:
hasonló a helyzet velem, jól tanulok, elegáns ruhák, mégis van orrpcm :) senki nem szól érte, mondjuk nekem nem pici kő, hanem hol szívecske, hol vmi más alakú :) attól függ melyiket teszem be :) szerintem ettől nem leszel kevesebb, csak több, főleg a saját szemedben. :)
2012. nov. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%

Ha neked tetszik, amit látsz, amikor tükörbe nézel, és jó érzéssel viseled, akkor mások is így fogják látni.

Semmi köze az értelmiségnek, meg a kifinomultságnak a testékszerekhez, már ne haragudj, de még a kiskosztümhöz sem. :)


Van egy telepiercingezett barátnőm, aki elegánsabb a hétköznapokban mint a vállat igazgatója. Nem a testékszer kelt olcsó benyomást hanem ahogyan viselik. :)

2012. nov. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!