Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Orrpiercinp lyukasztás otthon...

Orrpiercinp lyukasztás otthon tüvel?

Figyelt kérdés
ötleteket , tippeket kérnék! szabad-e egyáltalán tüvel orrot lyukasztani?
2012. nov. 3. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
szúrtál már egyáltalán valamit? vannak piercer eszközeid? én is otthon kezdtem, gyógyszertári tűvel, de végigmentem vagy 50fülbevalón és beszereztem legalább egy csipeszt és normális tűt, mire elkezdtem komolyabbakat szúrni-köldököt,orrot.menj el inkább egy piercerhez, azt az 5000forintot nem nagy cucc összeszedni.
2012. nov. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem, nem szurtam még semmit. nincsen semmilyen cuccom. egy szimpla tüm van ami le van fertötlenitve és egy orvosifém orrkarikám.nem akarok ilyen komolyabb cuccokat venni mert csak ezt az egyet szeretném magamnak megcsinálninem akarok ilyennel komolyabban foglalkozni.ha meg mégis elmegyek egy piercingeshez. nem a pénzröl van szó hanem hogy külföldön vagyok cserediák és fogalmam sincs hogyitt hovamenjek ilyenügyben. szóval lehet töle valami bajom? az tényhogy jobban fáj de hát kibirom:)
2012. nov. 3. 19:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod, Én is magamnak szúrtam és akkor még nekem sem volt semmi komoly cuccom csak egy steril tű és egy pc. Arra figyelj h a tű és a pc vastagsága nagyából egyezzen. :)
2012. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
megfogadom,köszönöm:)
2012. nov. 3. 19:56
 5/8 anonim ***** válasza:
nagy bajod nem lehet tőle, a behelyezés tuti nagyon fájni fog. azt javaslom akkor hogy tömd ki az orrod valamivel, feszítsd is meg...és határozottan de nem erővel szúrd át,igyekezz minél egyenesebben.
2012. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mivel tömjem ki?
2012. nov. 3. 20:04
 7/8 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=hJajjoMwmrQ&feature=related


kis bátorításként nézz meg pár ilyen videót, legalábbis első sorban ezt tudom ajánlani.

a másik: 16G méretű branül tűt szerezz be(orvosi kellékesben lehet kapni, 170ft/db), fertőtlenítőszert is.

azért ilyen tűt, mert egyszerű vele szúrni, miután átszúrtad az orrod, a tűt ki kell húzni a műanyag foglalatából. a foglalatot méretre kell vágni, abba belehelyezed az ékszert, és szép lassan áthúzod az egészet. a műanyag helyett így az ékszer fog belekerülni a furatba.

nem lesz egyszerű, ha most szúrsz magadnak először ékszert, a porc különösen érzékeny, de kellő akarattal menni fog.

2012. nov. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
gyógyszertárban is tudok venni 16G méretű branül tűt?
2012. nov. 3. 22:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!