Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » L'oreal matt morphose ( hab...

L'oreal matt morphose ( hab állagú ) alapozó, vagy essence hab állagú alapozó? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Régen sokái használtam a L'Oreal-t, elégedett voltam vele. Kombinált bőröm van, de néha egy kicsit kiszárította a bőröm, főleg az arcom két oldalán. Így éjszakára kicsit teltebb krémet használtam/használok.
2012. okt. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy az Essence-t nem próbáltam még, de nem sok jót hallottam róla, így nem is nagyon vonzódom hozzá. Alapvetően szeretem a termékeiket, de az alapozóik nem győztek meg.
2012. okt. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos választ :D azt hiszem én is a loreal mellett fogok dönteni :D



_________________________

I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: [link]

2012. okt. 31. 22:19
 4/6 anonim ***** válasza:
A Loreal nagyon jó, talán az egyik legjobb drogériás alapozó :) Nem hinném, hogy csalódni fogsz benne :)
2012. nov. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem meggyöztetek :))
2012. nov. 1. 15:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem essence van alig varom hogy elfogyjon jo a fedese azzal nincs gond de gyorsan kopik es latszik is...most ugy hasznalom hogy egy masik alapozot ala kenek es arra ra igy mar jobban szeretem ciszont szeintem kicsit narancssargas..
2012. dec. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!