Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek sminkeljem magam,...

Szerintetek sminkeljem magam, és hogyan? (többi lent! )

Figyelt kérdés
14 éves szemüveges lány vagyok, nem nagyon, de túlsúlyos. Szeretnék sminkelni (nem durván, csak szemspirál,szemcerka, szájfény, korrektor) de félek hülyén állna szemüveggel, és hogy duci vagyok, amiatt is bénán nézne ki... Nem tudom csináljam-e. Valakinek véleménye, tapasztalata? Várom!

2012. okt. 28. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
kezd csak a spirállal és szájfénnyel 14 évesen nem is kell több szerintem. Korrektor mehet a bőrhibákra nyugodtan.
2012. okt. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Probalgasd otthon, soha ne rogton valami nagy esemeny elott eloszor. Kerdd ki anyud, baratnoid velemenyet. Egyebkent mindenkinek van egy megszokott alap, szolid sminkje, keresd meg te is a tied. Youtubeon vannak videok 'nude makeup' cimszoval keress. Sok szerencset!:)
2012. okt. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A szemüveg miatt szerintem a szem sminkelésnek nincs értelme. Korrektort persze használj a bőrhibákra. Szájfényt is lehet ha jól áll, nem mindenkinek jó. Másra nincs szükség 14 évesen.
2012. okt. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Milyen szemüveged van? Távollátó, vagy olvasó?

Ha távollátó, akkor úgy sminkeld magad, hogy optikailag nagyobbnak tűnjön a szemed. Nekem is távollátó szemüvegem van, szóval tudom (bár én kontaktlencse-párti vagyok).

2012. okt. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És utolsó én is kontaklencsét akarok, csak nem bírja a szemem...
2012. okt. 30. 15:55
 6/7 anonim ***** válasza:
14 évesen még nem éri meg kontaklencsézni, nyugodtan kérdezz meg bármilyen orvost, mindegyik azt fogja mondani, hogy 16 éves kortól. 16 a nagyon-minimum.
2012. okt. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Barátnőmnek is kontaklencséje van, mondjuk még 2 bnőmnek meg szemüvege:D De lehet hagyom is a sminket. Amúgy se "mernék" kísérletezni... De azért köszi:D
2012. nov. 15. 19:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!