Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csak a műkörmös tudja leszedni...

Csak a műkörmös tudja leszedni a műkörmömet?

Figyelt kérdés
most van először műkörmöm, de ha megunom akkor csak a körmösöm tudja leszedni vagy én is? Feltétlen el kell menni hozzá, ha mondjuk már nem akarom hogy rajta legyen vagy magamnak is le tudom szedni :)?

2012. okt. 23. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
le lehet reszelni, de csak óvatosan amig a sajátod van.
2012. okt. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de ajánlatosabb vele leszedetni :)?
2012. okt. 23. 17:12
 3/8 anonim ***** válasza:
igen, ajánlatosabb. ha jót fogsz ki, valszeg nem reszeli szét a körmöd. mondjuk, ha porcelán, akkor le lehet áztatni.
2012. okt. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

zselés

de köszi a válaszokat :)

2012. okt. 23. 20:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Én magamnak szedtem le: már elkezdett levegősödni (3 nap után(!), levágtam szintben, és szépen, lassan lefeszítettem. Nagyon kell vigyázni, meg ne sérüljön a körmöd.
2012. okt. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%
lefeszíteni.. gratulálok :DD csak aztán nehogy az legyen utána, hogy a műköröm sz.r.. (mondjuk a körmös az lehetett, ha 3 nap után levegős volt)
2012. okt. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem ajánlatos magadnak leszedni a körmös fél óra alatt lecsiszolja neked úgy hogy minimális lehet marad rajta de pont ezzel bizonyítja hogy nem csiszolja szét az eredeti körmeidet! Magadnak órákon át kell reszeld, és hidd el nem fogod lereszelni mert megunod és fel fogod tépni, amit nem ajánlok mert nagyon nehezen fog utána rendbe jönni már ha egyáltalán még rendbe jön.
2012. okt. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi :D

asszem feszíteni nem akarom... :DDD

2012. okt. 25. 19:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!