Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan húzzam ki a szememet, jól?

Hogyan húzzam ki a szememet, jól?

Figyelt kérdés

Festem a szememet alul. De csak halványan, és könnyen lekopik.

Kicsit erősebben szeretném megcsinálni, amit suli előtt nem tart sokáig elkészíteni, és nem igényel sok kelléket (ha létezik ilyen). Azért k.rvásan se szeretnék kinézni :D

Tippek?

Köszii:D



2012. okt. 23. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne csak a vízválasztót, hanem a szempillák tövét is húzd ki!:)
2012. okt. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
húzd ki vastagabban és fültisztitó pálcikával korrigáld, vékonyitsd olyanra amilyenre szeretnéd.
2012. okt. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szemedet ki ne húzd... vadállat XD

Vegyél egy tartósabb, jobb fajta szemceruzát, pl Essence long lasting. Az nem kopik le. Ja és nem túl előnyös csak alul festeni.

2012. okt. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem szó szerint a szememet! :D

És már próbáltam felül is, de ott megmondták, hogy nem áll jól, mert az ugye nagyítja a szemet, nekem meg alapból elég nagy.. :DD Alul szoktam, "kiskutya szemeket". :)

Egyébként köszi mindenkinek, kikísérletezem, hogy a legjobb!:)

2012. okt. 23. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!