Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha szemspirált és szájfényt...

Ha szemspirált és szájfényt teszek fel, esetleg kis korrektor ha van egy-egy csúnyább pati akkor az már túlsminkeltnek számít?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert szerintem nem..viszont beszólt nekem az egyik osztálytársam ezek miatt..
2012. okt. 17. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. okt. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rajtam általában van alapozó, pirosító, szemhéjtus, szempillaspirál és rúzs.. van aki azt mondja, hogy sok a smink, de ettől függetlenül szépnek tartják, csak nem nappal, de rajtam azért van ennyi mert én imádok sminkelni meg kísérletezni. Szerintem, ha szépen van megcsinálva akkor nem számít annak, ez még belefér.
2012. okt. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy tul sminkelt, viszont még fiatal vagy, igy is szép, nincs még szükséged sminkelésre, ráérsz vele.Iskolába meg minek?
2012. okt. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez azért tényleg függ attól is, hogy mennyi vagy. Mondjuk én gimiben még nem sminkeltem egyáltalán. De azt tudom, hogy ma már szokás... :) Alapjában véve pedig nem sok ez a smink. Szóval az én véleményem szerint nem számít "túlsminkeltnek".
2012. okt. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.. amúgy 15 éves vagyok.. :)
2012. okt. 17. 12:23
 6/10 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem túl sok, aki beszólt, az biztosan irigy valamiért rád

ahhoz képest, hogy milyen fullsminkben mennek suliba a korodbeli kis libák, ez egyáltalán nem túlzás

csak többet ne kenj, ne legyél kis ribi, mint mások

2012. okt. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ez egyáltalán nem sok. Ha nem 2 cm-es alapozót teszel fel, akkor rendben van! Ne foglalkozz mások véleményével!
2012. okt. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez abszolút nem túlsminkelt. Ha 12 éves lennél, azt mondanám, az, de 15 évesen abszolút nem sok, ennél sokkal durvább sminkben is járnak iskolába.

16/L

2012. okt. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez nem sok, szerintem tök normális!
2018. márc. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ne foglalkozz fele, ez csak minimalis smink.
2019. ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!