Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az Il Makiage és a Le Maquilla...

Az Il Makiage és a Le Maquillage ugyanaz?

Figyelt kérdés

Vagy ez hogy van? Mert hol ezt, hol azt látom bevásárlóközpontokban, de nagyon hasonló a style, ráadásul a neten sem találtam semmit erről. Vagy én nem tudok olvasni? Két néven fut vagy két külön cég?


Köszi a válaszokat!


2012. okt. 11. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt sem tudom mik ezek.
2012. okt. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bevásárló központokban vannak ilyen smink termékeket áruló standok pl. a Mammutban, az Alleban meg a Westendben is, ahol fekete ruhás lányok ajánlgatnak az arra járó nőknek ingyen sminkelést. Persze azért, hogy végén vegyél valamit.


Egyébként borzasztóan vannak sminkelve, szóval elég rájuk nézni, és már utasítja is őket vissza az ember.

2012. okt. 11. 12:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ugyanaz :) arculatváltozáson mentek át, így lett lemaquillage.
2012. okt. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Ugyan az a cég csak új vezetőkkel, jobb vezetőkkel. Azok a hibák amik korábban előfordultak mostanra már nincsennek, mondhatom úgy is hogy helyre pofozták a céget!
2015. jan. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!