Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha bulizni mentek mit hangsúly...

Ha bulizni mentek mit hangsúlyoztok ki inkább, a szemeteket vagy a szátokat?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Inkább a szám. Szép telt ajkaim vannak, a szemem annyira nem hangsúlyozom a szemüveg miatt, csak szempillaspirál.

Kedvenc rúzs/szájfény színek: korallpiros, mályvalila


18/L

2012. okt. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább a szemem.
2012. okt. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindig csak a szemem. A szám eléggé telt, nem is szeretek erős színeket használni rá.
2012. okt. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Néha a szemeimet, néha a számat, nálam kedvfüggő.
2012. okt. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak a szememet. A szám kicsi és valahogy semmilyen rúzs nem mutat jól rajta.
2012. okt. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A szememet szeretem kiemelni, attól valahogy "megnyílik" a tekintetem. A szám alapból nagyon szerencsés, szép alakja van, a mérete is pont jó, csak szőlőzsírt teszek rá, nem szájfényezem. 19/L
2012. okt. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A szememet, mert fura formájú, felül keskeny alul tetlt ajkam van, nem szép. És ráadásul bulira a rúzst sem tartom túl praktikusnak, mert ott marad a pohár szélén meg a cigin a helye, ami gusztustalan szerintem és szégyellném. Arról nem is beszélve, hogy nincs az a tartós rúzs, ami nem jön le vagy maszatolódik el egy keményebb buliban szerintem...
2012. okt. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szemem.
2012. okt. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Változó, de inkább a szememet. Van egy ilyen idióta berügződésem, hogy sztem fiús az arcom, és főleg a szemformám kiemelésével tudok ezen változtatni, így azt húzom ki plusz vmi füstös szemfestés. De van, amikor vmi erősebb rúzst teszek fel, a szememet meg csak kihúzom tussal.
2012. okt. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!