Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fültágítás. Miért néz így ki?

Fültágítás. Miért néz így ki?

Figyelt kérdés
Most tartok négy millinél, szinte fájdalommentes volt, be sem gyulladt, de ma, ahogy vettem ki, hogy letakarítsam, láttam, hogy előröl a lyuknál ilyen kis kitüremkedő kör van. Miféle dolog az ott és hogy múlik el? o.o

2012. okt. 7. 09:48
1 2
 11/16 Modestep - Oli válasza:
Én meg 10-14 ibaszotul fájt de meegrte mer 4 nap alatt rendbe jött a fülem :)
2012. dec. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Esküszöm nehéz felidegesíteni de mégegyszer valaki azt monja gondoljak bele, hogy fogok ki nézni öreg koromba azt pofánb*szom egy traktorral most komolyan ki olyan elvetemült egy gyökér, hogy azt meri feltételezni, hogy nem hallottammég ezt a kérdést illetve nem gondoltamrá ugyanolyanlesz baz*meg a tetves kur*a anyád amugy tegyélbele jó minőségű tágeszt orvosi fém stb.
2013. jan. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Modestep - Oli válasza:
Amugy igazad van..minden kérdésnel hozá teszik azt hogy,hogy fogsz kinézni öregkorodban...az már az mi dolgunk szerintem, mit törödnek azzal nemértem...
2013. febr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nemtom hogy aktuális e még a kérdésed deam nekem is volt ilyen és benne haygatm forgattam egy hétalatt begyógyult
2013. febr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen kis kör, de nekem valahogy leszáradt idővel és semmi bajom nem lett belőle. arra vigyázz nehogy kiforduljon. úgy hallottam ha gyorsan tágítod olyat is tud.
2013. febr. 27. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
rosszabbak vagytok mint jehova tanúi, mindenhova odaírjátok?:D úgy fogok kinézni ahogy akarok, nem a te problémád.
2014. júl. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!