Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fültágítás. Miért néz így ki?

Fültágítás. Miért néz így ki?

Figyelt kérdés
Most tartok négy millinél, szinte fájdalommentes volt, be sem gyulladt, de ma, ahogy vettem ki, hogy letakarítsam, láttam, hogy előröl a lyuknál ilyen kis kitüremkedő kör van. Miféle dolog az ott és hogy múlik el? o.o

2012. okt. 7. 09:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szerintem ne tedd vissza a fültágítót
2012. okt. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

minek fültágító?? gondolj bele hogy fogsz kinézni öregen.. szerintem undorító és nem nagyon fogsz tudni tenni ellene max műtétekkel,de minek??

szerintem kevésbé vonzó és még vállalod a felelősségeit..

2012. okt. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
hát... köszönöm, hogy vettétek a fáradtságot a válaszolásra, de legközelebb a kérdésre válaszoljatok :3
2012. okt. 7. 11:54
 4/16 anonim ***** válasza:

az a ki kitüremkedés általában akkor jelenik meg ha túl gyorsan van tágítva a fül:

-lehet, hogy kifordult egy része

-lehet, hogy csak meg van duzzadva a gyors "ütem" miatt.

ne félj el fog múlni, kenegesd testápolóval és forgasd, valamint addig míg el nem múlik addig ne tágíts rajta.

mekkora lesz a végleges méret?

2012. okt. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
oké, akkor ez vsz kifordult, mert nem duzzadt be, azt már ismerem, köszönöm szépen a tanácsot! majd egyszer tizennégyes vagy tizenhatos lesz, de inkább az utóbbi. :3
2012. okt. 7. 13:41
 6/16 anonim ***** válasza:

és mivel tágítod?

csigával, vagy kisebb nagyobb tágítóval vagy mivel?

mert az sem mindegy, mert ha mindenféle "vackot" raksz a füledbe az sem jó.

2012. okt. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
ez ilyen sufni : DD volt ebbe már minden, de rendesen fertőtlenítve ilyen fújóssal, meg alkohollal, adva neki betadin, szóval nem csak úgy a'la natúr a dolog. fülpiszka is rendesen le volt lakkozva, ez most a celuxszal tekert nyelvpiercing után tűnt fel, hogy hoppá, ez nekem így nem korrekt
2012. okt. 7. 14:51
 8/16 anonim ***** válasza:

csak azért kérdeztem, mert azért is előfordulhat ilyen, mert esetleg nem "egyenletes" dolgokat raktál bele.

hogy értsd mit akarok ezzel:

csigával tágítottam 8asra a bal fülemet 4mm-ről. majd miután meglett a 8as utána beleraktam a 12mm-is szilikon tágítót, amitől négy napig be volt durranva, de egy hét alatt rendbe jött a fülem.

de volt olyan osztálytársam aki ugyan így csinálta, mint te és neki is kifordult, szendevett vele egy ideig.

nekem ilyen gondjaim nem voltak.

szóval: inkább vegyél tüskét, vagy bármi ilyet mert ott egy: tisztában lehetsz, hogy ténylegesen milyen méretű a füled

kettő: nem lesznek ilyen gondjaid. de ezek csak tanácsok.

2012. okt. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
teljesen egyetértek az elöttem válaszolóval. én is elöször fogpiszkálóval meg karkoto darabbal kezdtem tágítani a fülem, de inkább vettem magamnak 3mm csigát. azután saját készítésü fimo-kkal tágítottam és 9mm-töl meg tunel van benne. azóta csak tunelokat rakok jelenleg 12mm. és soha nem volt vele hasonlo gondom. viszont egy barátnöm minden tett a fülébe csak fültágítót nem minden más hülyeséggel tágította és kifordult a füle. szóval szerintem lehet attól. persze mindenki szervezete mindenre másképp reagáll. ( :
2012. okt. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát ha négy millinél kifordul az gáz, nem is hittem hogy ilyen lehetséges. o.O

Amúgy nyugi, nekem olyan 26-nál fordult ki és nem tudtam vele mit kezdeni, feltágítottam 30-ra és 2 évig az volt benne. Nyoma sincs a kifordulásnak, pedig úgy képzeld el, hogy a fél fülem ki volt fordulva, nagyon csúnya volt...

Szóval javaslom hogy ha nem is cseréled kisebbre, egy darabig négy millis peremes (!) tágítót hordj.

2012. okt. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!