Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen élményeitek vannak a...

Lencsilány14 kérdése:

Milyen élményeitek vannak a Tragus piercingről?

Figyelt kérdés

Mennyi idő alatt gyógyul? fáj-e? szerintetek csináltassak?

14 l (úgy 2 év mulva)



2012. okt. 5. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nincs tragus piercingem, de olvastam sok helyen, hogy nagyon fáj. Én egyszer csináltattam cartilage piercinget, az is a porcban van, és eléggé fájt, és nagyon sokáig tartott, míg begyógyult. 3 évig benne volt a fülembe, nem volt gond vele a begyógyulás után, csak 3 év múlva már nem tetszett..

Nem lebeszélni akarlak róla, lehet, hogy neked nem fájna, meg hamarabb begyógyulna.

2012. okt. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem nem fájt, mondjuk ez emberfüggő.

első napokban kicsit furcsa, hogy ott is van valami, válladékozik amit le kell tisztítani, ez nekem tartott úgy két hétig.

mivel porcba szúrt ékszer, ezért a gyógyulási folyamata eltarthat több hónapig.

2012. okt. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét oldalon van. Érdekesség hogy az egyiknél nem fájt nagyon a szúrás, inkább csak rossz érzés volt ahogy átnyomta a tűt azon a vastag porcon. A gyógyulás alatt sem okozott fájdalmat.


A másiknál nagyon fájt a szúrás, és a gyógyulás sem ment simán. Sokszor bedagadt, váladékozott, érzékeny volt.


Szóval a fájdalom egyrészt egyénfüggő, másrészt a szúrás sem mindig egyforma.


Van vele egy kis "munka": kezdetben többször egy nap meg kell tisztítani a váladéktól és vigyázni kell meg ne rántsd. Sokan a fülhallgatót sem tudják kezdetben bedugni. :)Nekem ezzel nincs gondom, de mondták sokan hogy megkínlódtak vele.


Egyébként csináltass majd nyugodtan pár év múlva, nem jár sok fájdalommal és problémával ha vigyázol rá!

2012. okt. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!