Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Helix karika piercing. Fáj a...

Helix karika piercing. Fáj a behelyezése?

Figyelt kérdés

Szilárd elhatározással indultam szúratni, de lebeszéltek róla többen is mondván a karika fülporcba nagyon fájdalmas.


Igaz ez vagy sem?


Nekem van már helix és tragus piercingem is, egyik sem karika. Eléggé fájt amikor betették, de simán bevállalható még egyszer.


Karikával tényleg rosszabb?



2012. okt. 4. 19:22
 1/5 WestEnd Tattoo ***** válasza:

Az ékszer fajtája nem befolyásolja a fájdalmat. Az, hogy valaki azt mondta, hogy jobban fáj az valószínűleg azért lehet, mert a karikát nehezebb berakni, mint a talpas pc-t, így akinek nincs gyakorlata/ügyetlen stb annak több időbe kerül, ezáltal tovább fáj amíg szerencsétlenkedik. :)

Itt láthatod mennyire "fáj": http://www.youtube.com/watch?v=VSKT-FAQEH4

2012. okt. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Holnap megcsináltatom, majd kiderül. :)

2012. okt. 7. 08:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát jobban fájt és tovább is tartott, azt hittem leszakad a fülem. De azért túl lehetett élni. :))
2012. okt. 8. 16:22
 4/5 anonim ***** válasza:

szia. végül karikával csinálták?

én is szeretnék :3

2013. márc. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, karikával csinálták, de úgy nagyon fájt. :( Tovább is tartott a gyógyulás. Kicseréltettem sima egyenes szárú ékszerre, hogy begyógyuljon. Most már bármilyet bele tudok tenni. :)

Sima ékszerrel nem fáj annyira.

2013. márc. 3. 11:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!