Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyha tesztek a körmötökre a...

Hogyha tesztek a körmötökre a körömlakk fölé fedőlakkot, akkor azalatt hány réteg körömlakk szokott lenni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 4. 15:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Mindig annyi réteget viszek fel, hogy ne legyen átlátszó a lakk.
2012. okt. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én úgy festem a körmöm, hogy először átlátszó alapozólakkal védem a körmöm felületét, utána kétszer kifestem az általam választott színűre, hogy látható hatást érjek el vele, majd szintén ugyanazzal az átlátszó körömlakkal lekenem, hogy ne a "színes" felület kopjon le előbb.
2012. okt. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

köszönöm, mentek a pluszok!

és utolsó válaszoló, nem jön le a körömlakk egyben? ha annyi réteg van rajt? mert nekem volt egy -igaz rossz minőségű- körömlakkom, amire ha kentem még egy réteg átlátszó körömlakkot, lejött egyben. mondjuk az átlátszó körömlakk is béna volt. de most nyc körömlakkokat használok.

2012. okt. 4. 15:21
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Max. kettő. A három nekem mindig sok. Úgyhogy ha legalul is van fedőlakk, akkor a színes középsőnek egy rétegben kell fednie.
2012. okt. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, én Essence alap és fedőlakkot használok, nem tudom, hogy mi a különbség köztük, de igazán nem tapasztaltam problémát. 5 réteget általában megtart a körmöm. Ha koppan valahol egy nagyot, akkor előfordul, hogy szeletekben leválik, de sima hétköznapi tevékenység közben nem szokott gond lenni.
2012. okt. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb baj a sok réteggel, hogy lassan szárad és be szokott nyomódni, de ha egyszer megszáradt, akkor tartós.
2012. okt. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! mentek a pluszok!:)

akkor megpróbálom először kevesebb réteggel.

amúgy nekem az essence körömlakkal sincs nagyobb bajom, de most kaptam pár nyc körömlakkot így most azokat használom.

2012. okt. 4. 15:39
 8/13 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy 2 réteg "szín", +fedőlakk.
2012. okt. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm neked is a választ! :)
2012. okt. 4. 18:58
 10/13 anonim ***** válasza:

A legjobban így vált be: alaplakk, 2 réteg színes lakk és fedőlakk. Időigényes, de mivel nem mindig festem ki a körmöm, ha már kifestem, megadom a módját. :)

Viszont némelyik körömlakk, egybe lejön, ha ennyi réteget viszek fel. Ezt főleg a világosabb színű körömalkkoknál vettem észre, nem tudom van-e összefüggés közte. Viszont a világos lakkok egy rétegben nem jók, ezért ilyenkor nem használok alaplakkot, csak 2 réteg színt és fedőlakkot. :)

2012. okt. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!