Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyet csinálnak? Egy réteg...

Ilyet csinálnak? Egy réteg zselé és rá körömlakk?

Figyelt kérdés

Azt hallottam hogy a zselén jobban megmarad a körömlakk. francia lakkozást szoktam csináltatni, de sajnos legfeljebb 3 napot bír ki szépen. Ha egy réteg zselét alá kennek az már műnek hat? Azt nem szeretném.

nem körömerősítésre gondolok. egyszerűen csak szeretném hogy tovább megmaradjon a francia lakk.


2010. ápr. 28. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Műkörömről van szó?
2010. ápr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem... csak sima manikűr és lakkozás. és nem szeretném hogy olyan legyen mintha műköröm lenne.de szerintetek már egy réteg zselétől is olyan lenne?
2010. ápr. 28. 20:02
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem!

De akkor inkább fényzselét tegyél/tetess rá!

Tehát először befested körömlakkal és rá egy réteg fényzselé! Ettől még szép fényes is lesz, és tartós! :)

2010. ápr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
erre én is gondoltam, de már volt műkörmöm és tudom hogy előtte mennyire le kell fertőtleníteni, szóval szabad egyáltalán a zselé alá kenni körömlakkot?
2010. ápr. 28. 20:15
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok oda a mű dolgoknak, de szalagavatóra szép körmöket akartam. Elmentem körmöshöz és kifestette szépen lakkal az eredeti körmöm, de előtte lezsírtalanította, mert ugye akkor tartósabb marad a lakk és arra tette fel a fényzselét. 1-2 hétig tartott ki a zselé a körmömön, mert ugye egy réteg volt az és könnyen letudtam szedni :D

Semmi baja nem lett a körmömnek, hogy a zselé alatt volt a lakk.

2010. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szabad!

Műkörömnél is úgy van, hogy 1 réteg zselé--körömlakk---fényzselé.

Vagy zselé---körömlakk----zselé----fényzselé!

Ettől lesz tartós a körömlakk!:)

2010. ápr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom ti milyen műkörmöshöz jártok, de ha az egész körmöd körömlakkos akkor nem fog a műkörmös a tetejére fényzselét tenni, mert az berepeszti a körömlakkot, amit ti mondtok, az UV fedőlakk a neve.


A zselé-lakk-zselé-fényzselés válasznál, minek kéne körömlakkozni a körmöt 2 zselé között??? aannak is zselének kell lennie, és a körömlakkal a mintát a fényzselé alá szokták, vagyis az utolsó zselé felkenése, majd lefixálása reszelése után tehetem rá.


Kérdező. UV fedőlakkot kérj a körömlakkra. Ezzel rendkívül kemény és fényes réteget fogsz kapni, és ez tart el 1-2 hétig. Vagy a másik megoldás a saját köröm erősítése, még ha nem is gyenge a körmöd, de ezzel húznak 1-2 réteget a körmödre, francia véggel és addig olyan marad míg újra nem mész töltetni. És nem hat műnek. Szerintem egy próbát megérne.

egy körmös

2010. ápr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

20:21-es amit Te mondasz az a saját köröm megerősítése, nem műköröm a neve.

2010. ápr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek


tehát kérek francia manikűrt és rá UV fényzselét

köszi

2010. ápr. 28. 21:17
 10/12 A kérdező kommentje:
jah... nem:D azaz UV az nem zselé...
2010. ápr. 28. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!