Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy alapozzak, hogy teljesen...

Hogy alapozzak, hogy teljesen fedje el a pirosságot?

Figyelt kérdés
nem pattanások helyei vagy hasonlóü,hanem alapból piros vagyok ilyen kicsi körben.hogyan alapozzak?

2012. okt. 3. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem is piros az arcom, én csak színezett hidratálót és jó fedésű púdert használok. Nem látszik alattuk a pirosság.

Nekem az alapozó nem jött be, mert azokból vagy 2-3 réteg kellett, ami már iszonyat rondán néz ki.

2012. okt. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó fedésű puder.milyen? szinezett hidratállót nemszeretem.
2012. okt. 4. 15:07
 3/9 anonim ***** válasza:
én úgy szoktam, hogy veszek egy alapozót, azt jól elkenem az arcomon és fed. tudom, kicsit hihetetlennek tűnik, dehát mire való az alapozó ha nem fedésre.. ja és ha kipróbálod a boltban a tesztereket, akkor spórolhatsz ha jó erősen felkened a pofádra. szép estét és kellemes ünnepeket
2012. dec. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát jobb esetben reggelente fél tubus:rosszabban meg 1 tubus(ha reménytelen akkor várjál 18 éves korodik utazz az USÁBA keress egy plasztikai sebészt,menj hozzá és két év múlva megcsinálja az magától is)
2012. dec. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát jó minőségű alapozót használok,mindig is jó volt,mikor végzek szép az eredmény,de pár óra múlva már nem:(
2012. dec. 16. 14:50
 6/9 A kérdező kommentje:
Plasztikai sebész hogyan?:)
2012. dec. 16. 14:50
 7/9 T.Timiii válasza:
Szerintem ha jó az alapozod akkor csak egy pici puder kell mellé nem sok csak sűrűn kell egy pici rá az alapozásra és tartos lesz :)
2013. márc. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Használj korrektort is, az elfedi.


A 28%-os válaszolóra meg nehogy hallgass!!!

2013. márc. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Használok korrektort is+alapozó,nagyon sok félét kirpóbáltam már,van ami besárgul:s

korrektor alá teszek még pirosság csökkentőt(alverde) bár az nem sokat segít.Ja és elkenődik az arcomon minden,pl ölelésnél: s

2013. márc. 22. 18:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!