Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Olyan parfümöt szeretn...

Lányok! Olyan parfümöt szeretnék, ami többi lent. Segítség! (? )

Figyelt kérdés
Szóval olyan parfümöt szeretnék, ami tartó, nőies, csábító, érzéki, szexi illata van. Ha elmegyek valaki mellett akkor rögtön érezni lehessen. Szóval valami érzéki, nőies tartós parfümöt szeretnék. Tudtok segíteni? Előre is köszi 18/L

2012. okt. 3. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Prada candy. :D iszonyatjó
2012. okt. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Britney spears : midnight fantasy vagy a Pink Sugar eszméletlen illatuk van *-*
2012. okt. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi az eddigi válaszokat! Ment a zöldkéz! :)
2012. okt. 3. 19:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Gucci Guilty, Christina Aguilera Red Sin... ma szagoltam.. valami isteni illata van. Gucci Envy Me, S By Shakira (arany színű), Tresor In Love, Britney Spears Midnight Fantasy. Nekem ezek a nagy kedvenceim. Pink Sugar-t nem ajánlom. Égetett cukor szaga van. És egyáltalán nem sexy. Inkább hányinger keltő. Minden fiú ismerősöm távolról elkerüli az ilyen cukros lányokat. Irtó fejfájós tud lenni és irritáló. (Szerintük) :)
2012. okt. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Armani: Code

Bár ha tizennyolc vagy, akkor még nem neked való.

2012. okt. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek aki eddig írt :) Ment a zöldkéz!

#3.: Köszi akkor a pink sugart hagyom :)

#4:miért nem nekem való ha 18 vagyok?

2012. okt. 4. 14:32
 7/10 anonim ***** válasza:
A Code egy nagyon erőteljes, intenzív parfüm, szerintem nem épp tiniknek való. De szagold meg, hátha tetszik!
2012. okt. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat :) Értem miért nem lenne jó a Code :)
2012. okt. 4. 19:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is a Gucci Envy Me-re szavazok! Kellemes, játékos, pont fiatal lánynak való kis illat. A Pink Sugárt könyörgök ne...
2012. okt. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszi neked is :) Utánanézek a Gucci Envy Me-nek :) Azért még írhattok
2012. okt. 5. 17:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!