Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 14-15 éves lányok, milyen...

14-15 éves lányok, milyen parfümöt használtok? Keresztlányomat lepném meg, de nem tudom, mi most a divatos ebben a korban?

Figyelt kérdés
Amiker írtok, azokat megszagolnám és választanék közülük. Köszönöm előre is!
2011. dec. 2. 15:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Milyen a lány ízlése, személyisége, stílusa?
2011. dec. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hannah Montana. 17 vagyok es a legjobb baratnom amikor 15 volt ezt kapta ajandekba hannah tana parfumot es total ki volt h de hat hannah montana de imadja es azota is azt veszi mert nagyon kellemes illata van es meg olcso is :) a pink epres malnas vagy valami ilyesmi :)
2011. dec. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Én most karácsonyra a Tresor Midnight illatot kapom, Emma Watson reklámozza, szerintem nagyon jó :) ezen kívül még az Ed Hardy parfümömet szeretem nagyon :)
2011. dec. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia! :) egyik parfüm amit használok: Bruno Banani pure woman, a másikat FM groupból rendeltem, az pedig egy sárgadinnyés parfüm. Mindkettőnek fantasztikus illata van. Amit még használtam, szinte az összes női mexx parfüm, és néhány puma.

Jah, annyi hogy nem vagyok elkényeztetve, ezeket mind kaptam, karácsony, szülinap, névnap, stb.. :)

14/L

2011. dec. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Vagány kiscsaj, szeret menőzni, kicsit plázacicás, de nagyon imádnivaló :)
2011. dec. 2. 17:26
 6/13 anonim ***** válasza:
Pink sugar. Édes parfüm, mindenki vattacukorhoz hasonlítja, szerintem inkább kürtőskalács.
2011. dec. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
esetleg far away az avonból
2011. dec. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nice By Mexx. Én ezt használom. Kellemes, édeskés illata van, anno az unokatestvéremtol kaptam, nagyon elégedett vagyok vele. Amúgy a Hannah Montana perfumoknek tényleg jó illatuk van, ahogy azt az egyik elozo hozzászóló írta. Azt is használtam egy idoben, a lila színu nekem tetszett, a turkizesnek is jó illata van, a rózsaszín viszont számomra már túl édes illatú volt. Amúgy az Adidas parfumoknek is kellemes illatuk van. A zoldes, a rózsaszín is jó, és azt hiszem a narancssárgát szagoltam még, az is finom volt.

Illetve a Puma perfumok azok, amiket ajánlani tudok.

Puma Animagical, Puma Jam, Puma Jamaica 2

2011. dec. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én 15 vagyok és a Bruno Banani parfümjeit szeretem nagyon, kellemes illatuk van, megunhatatlan. :) Nem is annyira drágák, de a minőség megvan. :) És az a felnőtteknek is kellemes illat, nem csak a tiniknek, szóval későbbiekben is praktikus. (:
2011. dec. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a fergie féle outspoken nekem nagyon tetszik, mióta megvan nem is használom a többit. 14/L
2011. dec. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!