Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Száj fölötti bajuszkát...

A Száj fölötti bajuszkát mivel lehet eltávolítani hogy le legyen csúnya?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyanta vagy csipesz.
2012. okt. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bízd kozmetikusra hogy gyantázza le. Pár hétig le is van róla a gond. Kb 500 Ft egy bajusz gyanta, nem egy nagy összeg 2-4 hetente attól függ mennyi és milyen gyorsan nő.
2012. okt. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én simán csipesszel szoktam,5 perc alatt megvan.

Lényeg hogy este csináld ha már nem mész sehova,mert igen feldagad.

2012. okt. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem bírom a gyantát, napokig piros és duzzadt utána.


Nekem egy miniepilátor vált be ehhez, gyorsabb és sokkal kíméletesebb, mint csipesszel.

2012. okt. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
arcon én sem bírom a gyantát. én havonta 1x érzékeny bőrre való szőrtelenítő krémet használok. nekem nagyon lassan és pihésen nő ki, így nekem ez teljesen tökéletes. ezt is ajánlatos este csinálni,mert utána kipirul a bőr
2012. okt. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen erősségű. Ha erősebb és több szál van, akkor én gyantát ajánlanék - a kozmetikusnál a legjobb, de végül is gyantacsíkokkal otthon is megcsinálhatod. Ha csak pár szál van, ami zavaró (pihés szőrei mkinek vannak az arcán, ha nem látványos, azt nem is kell sztem nagyon szedegetni), azt szedheted csipesszel is.
2012. okt. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
gyanta
2012. okt. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!