Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek is így van ez a...

Szerintetek is így van ez a drogériákban vagy csak én gondolom így?

Figyelt kérdés

volt ez az essence leárazás..299ft volt egy csomó minden..és az összes kicsi körömlakk, mert új üvegjük lett. legeslegelső nap amikor kezdődött az akció ottvoltam reggel, (pont akkor pakolták ki), eleve egy csomó színből amik szebbek nem is pakolt ki a csaj hanem inkább szedte le úgymond a pultot..

vagyis nekem az az elméletem hogy amikor ilyen akció van akkor beviszik a raktárba és a dolgozók kiválogatják , hogy na nekik mi kell. oké nem azt mondom hogy ingyen viszik el, de így is lazán megéri nekik..

én meg eleve megsem tudom venni akciósan mert a dolgozó elviszi helyettem, mert ki sem volt rakva..


2012. szept. 26. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, dolgoztam már ilyen helyen, a dolgozó is ember elsősorban, joga van megvenni. És meg is teszi, hiszen ő látja ott először, ami kell neki félrerakja. Nem ellopja ő sem, hanem ugyanolyan áron megveszi.
2012. szept. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is simán megcsinálják. Ha én dolgoznék ott, én is megtenném, ha bunkóság, ha nem. Persze ők is kifizetik, csak kiszedik a javát.

Most mire én odaértem a leárazásra már mindent lefosztott a nép. Nem tudtam mikor lesz, és sajnos nem járok minden nap a városban. Kb. 2-3 szín volt már csak a körömlakkok közül. Szerencsére az egyik pont az Iced Latte volt, amit régóta nézegettem. :) Vettem egy mono meg egy quattro szemhéjpúdert is,úgyhogy nekem is jutott azért valami. :D

Azt nem értem még, hogy ugyanakkor bementem a dm-be is, ott meg semmi nem volt még leárazva. Pár nappal később megint voltam a dm-ben, akkor meg igen, de kevés termék. Azért ott is vettem egy szempillaspirált meg egy szájfényt, mert a Rossmannban az már nem volt. Most legutóbb meg a Ready for Boarding cuccok voltak 299-ért, onnan a palettát vettem meg, az uccsó volt belőle.

2012. szept. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én H&M-ben dolgoztam, és ezt csináltuk. Sok dolgot félretettünk, persze kifizettük.
2012. szept. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nekem csak az a bajom ezzel hogy oké vigyen el 1dbot, de ne mind az összes lakkot tegyék el..
2012. szept. 26. 17:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen helyen dolgoznál, Te is megtennéd, hidd el.


Ez egyébként máshol is így működik. Ismerősöm ruhaüzletben dolgozik. Amikor megjön az áru, ami tetszik neki, vagy jónak ítél félreteszi, bemegy a tini lánya és megnézi. Szóval előbb ők nézik meg, aztán pakolják ki eladni. De mindenhol így működik.

2012. szept. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ruhaboltban még 2-3 hónapra is tesznek félre árukat. Mikor megjön kiválogatják, de csak leárazáskor veszik fel féláron....
2012. szept. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért? A Marionnaudban meg a mintákat, tesztereket a dolgozók kenik magukra....Sajnos Mo-n ez megy.
2012. okt. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
52%

jajj igen


A külföldön meg ugye minden, de minden más


Hát persze, ott valami különleges emberi fajok élnek, azok inkább 20%-kal drágábban vesznek a munkahelyükről mindent, csak a vásárlónak maradjon meg az olcsó cucc



persze, persze

2012. okt. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ha ott dolgoznál, te is megtennéd. Anyum a Bijou Brigitte-ben dolgozik, ha megtetszik valami ékszer, akkor félreteszi nekem, és megveszem, ha lesz pénzem, és ő is, ugyanígy. Ennyi szerintem bőven kijár a dolgozónak.
2012. okt. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!