Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mikortól lehet kapni a drogéri...

Mikortól lehet kapni a drogériákban az Essence Wild Craft nevű termékeit? Elvileg most szeptemberben már lehet.

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, de engem is érdekelne. Biztos megvenném az ecsetet meg a nude rúzst. :)

Most nézem, hogy állítólag csak a Müllerekben lesz kapható... Csesszék meg.

2012. szept. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az ecsetet én is tuti megvenném, meg néztem a szemhéjpúdert meg a körömlakkot.

Itt nálunk van külön Essence trendkiadás állvány, hátha lesz ott is. Ha meg csak a Müllerben lesz, akkor nagy szívás..

2012. szept. 10. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk még külön trendkiadás állvány sincs, se a Rossmannban, se a dm-ben. :( Szoktak lenni a trendkiadások, de mindig kevés van a termékekből sajnos, a normál állványra szokták kitenni.
2012. szept. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát elvileg lehet kapni már, de gyakorlatilag meg nem biztos hogy kirakták/megkapták már a boltok. Meg kell nézni, én kaptam egy próbarúzst belőle, a lilát, gyönyörű sötét színe van, de semeddig nem tart. Nekem ez már elvette a kedvem az egésztől.
2012. szept. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta is folyton nézem, de egyáltalán nincs sehol. Ma azonban megláttam a másik trendkiadást, a Cherry Blossom Girl-t... remélem majd bejön a Wild Craft is, mert én azt nagyon várom, a többit nem annyira.
2012. szept. 18. 20:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!