Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az essence pigmentek mire...

Az essence pigmentek mire valók? Hogyan kell őket használni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 14:38
 1/6 anonim válasza:
0%
krumpli
2012. szept. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönjünk értelmes kommentedet,és hogy segíteni próbáltál másoknak, miközben te szorulnál segítségre. Ohh köszönöm neked te oly' inteligens lény ;)
2012. szept. 25. 15:00
 3/6 anonim ***** válasza:

sok mindenre fel lehet használni

szemhéjra - bázist is lehet kapni, ami jobban megtartja

körömre - átlátszó lakkba beleszórod, és olyan színű lakkot csinálsz, amilyet szeretnél

szájra, asszem ehhez is van/jó a bázis

2012. szept. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azokat elvileg nagyon sokmindenre lehet használni, pl. szemhéjfestéknek, vagy szájfénynek (itt egybekevered valamivel, nem tudom pontosan mivel, de azt hiszem ahhoz szintén van valami átlátszó folyós termék). Körmöt is díszíthetsz vele.


Nekem mondjuk nincs, de rengeteg blogon láttam már, és a boltban is megnézegettem.

2012. szept. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nagyon jó kis találmányok :) az intenzív színek eléréséhez és a tartósság szempontjában feljesztették ki. az Essence-nél egy egy ilyen kis pigment 800Ft-ba kerül, de megéri az árát, hiszen a bázisok segítségével (ami a tartósságát biztosítja) a szemünkre, a körmünkre és az ajkunkra is tehetjük dísznek, vagy akár egy komplett sminket is készíthetsz vele :) van a szemre, szájra és körömökre is speciális bázis, ezek ha jól emlékszem 600Ft körül vannak :) intenzív, csillogós, jól pigmentált színt biztosítanak. kicsit macerás, de könnyen bele lehet jönni.


sok sikert:

egy bloggerina

2012. szept. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Használhatók: szemre, szájra és körömre mindegyikhez külön alap van 800-900FT között vannak.Kikeverhetsz új színeket a kis keverőtálkák segítségével+ lehet kapni egy applikátort is.
2013. dec. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!