Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyiket szereted jobban és...

Melyiket szereted jobban és miért? DM vagy Rossmann?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 11:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

De helyesek vagytok mindannyian, nem is számítottam ennyi, de ennyi válaszra, nagyon köszönöm mindenkinek. Nekem természetesen a Müller ver mindet, de sajna az messze van nálunk, DM-ben gyűjtögetem a pontokat, és a babadolgokat is ott veszem, de a Rossmannban pl. van habosított folyékony szappan gyerkőcöknek, ezt nagyon szeretik, a DM-ben ilyen nincs, de ott meg van egyéb ami a Rossmannban. Úgyhogy kijelenthetjük, kinek a Pap, kinek a Papné.


Szép napot mindenkinek!

2012. szept. 25. 07:02
 12/14 anonim ***** válasza:

Szeretem mindkettőt, de a Rossmannt jobban.

-olcsóbb (legalábbis a sminkrészleg, ált. azért járok oda)

-jobbak az akciók

-mindegyik Rossmannban van Essence

-vannak jó kis dolgok a szezonális részlegen is (pl. vettem onnan nagyon szép mécsestartót, ékszereket)

-a DM-ekben többször tapasztaltam azt, hogy a biztonsági őr követ és bámul... persze, ez a dolguk, de lehetne diszkrétebben is

2012. szept. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ja, és nekem is a Müller ver mindent, csak az elég messze van, egy olyan bevásárlóközpontban sincs, ami rendesen útba esne, vagy ahova gyakrabban megyek...
2012. szept. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mindegyiket szeretem, és nem szeretem vmiért.

A DM-et mert imádom a Baleás termékeket. Nem szeretem mert kevés az akció. A sminkálványok sem az én pénztárcámhoz igazodnak, és szegényesek is.

A Rossmant mert mindig van vmi akció, küldik a 10 % os kupont. Az Essence állvány a múltkor dugig volt, úgy kellett magam elvonszolni onnan :) A többi állványos sminkcucc is elérhető árú.

A Müller nagyon szép, mikor először bementem tátva maradt a szám, de gyakorlatilag továbbra is csak szájat tátani járok oda mert nagyon drága nekem.

2012. szept. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!