Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyiket szereted jobban és...

Melyiket szereted jobban és miért? DM vagy Rossmann?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 11:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A Rossmann olcsóbb, de a DM-ben gyűjtöm a pontokat.

Nekem a DM, ha nagyon választani kell.

2012. szept. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
DM, mert ott nincs akkora tömeg és valahogy szimpatikusabb.
2012. szept. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
83%

Egyszerűen DM van az útvonalamban, rossmann nincs :)

amúgy használok rossmannos babacuccokat, mert anyósom azt vesz, és szeretem.

2012. szept. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem abszolút Rossmann. Jobban szeretek oda bemenni, jobb a környezet is. DM-ekben a biztonsági őr lohol a nyakamban. Beleszól a férfi biztonsági őr(!) a vásárlásomba (múltkor pld. hogy miért festem a hajam? szerinte a barna szemfesték jobb...stb. és egyébként is, nem ez a munkája, hagyja a vásárlókat, ha unatkozik, ott vannak a dolgozók is, akiket fáraszthat). Drágának is tartom. A saját márkás termékeik pedig nekem nem jöttek be.

Rossmann-ban az eladók is általánosságban kedvesebbek és adnak kuponokat is, ami segít a spórolásban :) Szeretek ott nézelődni.

2012. szept. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

DM!


Meg a Müllert szeretem. A Rossmannt valamiért nem csipázom.

2012. szept. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem tudnék dönteni, mindegyikbe járok rendszeresen. A Rossmannban jobbak az akciók, jobb a légkör, kicsit talán átlagban olcsóbb, viszont nem valami jó a törzsvásárlói programjuk, és a saját márkás termékeikért sem rajongok (párat veszek rendszeresen, főleg tengerimalaceledelt). A dm-ben sokkal jobb a pontgyűjtős rendszer, a Balea termékeket nagyon szeretem, de a biztonsági őrök az agyamra mennek, a sminkcuccok legtöbbször sokkal jobban szét vannak túrva, az Essence állvány szinte mindig tök üres. Először a Rossmannba szoktam menni, utána a dm-be, így esik útba, de olyan nincs, hogy az egyikbe ne menjek be. :D
2012. szept. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én a DM-et. Bár igaz, hogy kicsit drágább a Rossmannál de a saját márkás dolgai jobban "bejöttek" mint a Rossmannál. Tény, hogy a Rossmann-ba is járok csak ritkábban.
2012. szept. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt szeretem. Sminkcuccokat Rossmannban veszek, hajas dolgokat pedig a DM-ben. A többi szépségápolási terméknél meg teljesen véletlenszerű, hogy hol veszem meg.
2012. szept. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Dm :)

Ez van a közelben (Rossmann csak egy másik városban), gyűjtöm a pontokat, és nagyon szeretem a Balea termékeket.

A biztonsági őr néha tényleg irritáló tud lenni, de ugyanez van a Rossmann-ban is. Valmiért mindig engem szúr ki magának, és mindenhová követ.

2012. szept. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mindkettőt szeretem, de mindkettőt másért.

A biztonsági őr mindkét helyen zavaró, mindkét helyen lohol a nyakamba, ha nincs sok vásárló. Mindkét helyen tudnak érdekeset kérdeni. A múltkor a rossmanba kérdezte a biztonsági őr, hogy minek nekem zöld tea. Mondom egészséges és szeretem, de egyébként mi köze hozzá?!


Az akciók a rossmanba jobbak, a pontgyűjtés a dm-ben.

Sminktermékeket inkább a rossmanba veszek, mert ott van essence állvány, de a nekem útbaeső DM-be nincs. Hajápolási termékek közül nekem a balea bejött, és az arckrémje is, az utóbbi időben ajakápolót is ott vettem. Most dm-s babylove babaolajat szeretném kipróbálni majd.


Igazából nem tudnék választani a kettő közül.

17/L

2012. szept. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!