Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan oldjam meg a sminkvásár...

Hogyan oldjam meg a sminkvásárlást?

Figyelt kérdés

Takács Nórinak hála (aki a life.hu szépségszakértője), rengeteg sminkelési módszert tudok, de nincs mivel kipróbálni :( Drágák a sminkcuccok, nekünk meg a fele fizu a hitelre megy el.. hogyan oldhatnám meg, hogy azért az alapcuccokat beszerezzem?

18/L


2012. szept. 22. 15:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Itt most arra értem a kérdést, hogy milyen jó praktikákat tudtok esetleg, hol olcsók a sminkcuccok.. :))
2012. szept. 22. 15:03
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugye nem az önreklámozós Takács Nóra többezres sminkszereit akarod megvenni? Amíg nem keresel annyit mint ő szerintem ezt felejtsd is el. Viszont szoktak lenni nagyon jó leárazások drogériákban, valamint vannak olcsó és jó kozmetikumok alapból is. Kremmania.hu oldal sokat segíthet, ha esetleg még nem ismernéd.

Ha azért nincs pénzed mert nem dolgozol akkor meg... hát keress munkát.

2012. szept. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem, persze, hogy nem, nincs is annyi pénzem, mint neki.

Éppen ezért kértem ötleteket.

2012. szept. 22. 15:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt alkalmam kipróbálni minőségibb, drágább sminkcuccokat pl. max factor, maybelline, astor és társai. A legjobban a szemhéjpúdereknél láttam, hogy mi a különbség a minőségibb és a középkategóriás között, ugyanis én is használok rendszeresen szemhéjpúdert (essencet).


Összességében egy szemhéjalapozóval és középkategóriás szemhéjpúderrel is simán lehet elérni olyan hatást, mint a minőségibb termékekkel. Szóval én beszereztem az essence i love stage szemhéjalapozóját, nekem nagyon bejött. A szemhéjalapozóval tart annyira a sminkem, hogy napközben csak 1-2x kell ránéznem, esetleg korrigálni. Régebben 2 óra alatt összegyűlt a mélyítővonalba az egész szemhéjpúder. :D


És összességében olcsóbb a szemhéjalapozó és szemhéjpúder kombó, mint az igazán jó, minőségi szemhéjpúder.

Az is olvastam már több helyen (itt és blogokon is), hogy a miss rose nevezetű márka sminkapalettája nagyon jó, szépen pigmentáltak a színek, és szemhéjalapozóval nagyon jól tartanak. Ez elég olcsó márka, eurós boltokba, ilyesmi helyen lehet kapni. A múltkor egy nagyon nagy palettáját láttam, azt hiszem 32 színű volt és 1500 Ft körül volt.


Ami még feltétlenül kell, az ecsetek. A lora márkának van egy sminkecset csomagja. Van benne pirosító ecset, szájkontúrhoz ecset, lapos és pufi ecset szemfestéshez és szempilla és szemöldökfésű. 7-800Ft körül van, én már egy éve használom őket és még mindig nagyon jó állapotba vannak. Persze, rendszeresen tisztítani kell őket, de az sokkal olcsóbb, mint újat venni 2 havonta. :)

A krémmánián a lora szemhéjpúderekről is jókat olvasni, bár én még nem próbáltam, mert nem volt olyan színben, ami tetszett volna.


Ezenkívül nézd a drogériás akciós magazinokat, és amire szükséged van, akkor vedd meg, amikor akciós. + Ne egyszerre akard beszerezni a sminktermékeket, mert az úgy tényleg egy vagyon, de ha előre eltervezed, hogy pl. a következő hónapban megveszed azt a rúzst, amire annyira vágysz, az oké. Így nem annyira terheli meg a pénztárcádat.


És az essence termékeket pl. tényleg érdemes kipróbálni, nekem a szájfénye, rúzsa, szemhéjpúdere és szempillaspirálja, valamint a szemhéjalapozó és korrektor nagyon bejött és nem is olyan drágák.


Remélem tudtam valamennyit segíteni. :)

17/L

2012. szept. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi, puszi :))
2012. szept. 22. 21:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Konkrétan milyen sminktermékekre lenne szükséged?

(nem márkára gondolok, hanem sminkcuccokra)

2012. szept. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!