Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Make-up Plaza-s rendelés? Aki...

Make-up Plaza-s rendelés? Aki rendelt már segítene?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendelni pár cuccot, de 2-3 db-nál azt írja hogy nincs raktáron.. A többiből meg van..

Szóval akkor ha leadnám a rendelést akkor csak akkor postázzák amikor minden megvan belőle?

Vagy most darabonként kiszállítják, és fizethetem annyiszor a postaköltséget?


Például: 2 féle rúzs-van + 1 szempillaspirál-van + 2 féle ecset-nincs


Akkor ez így hogy?


Köszi előre is a kisegítő válaszokat!:)

(utánvéttel venném...)



2012. szept. 19. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor megrendeled van üzenet rész ahova leírhatod, hogy egybe kéred, de egyébként sem hiszem hogy külön küldenék a cuccokat.
2012. szept. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szuper!:)

Köszi szépen!:)


Még nem rendeltem, és átolvastam 2x is hogy miként fogják feladni, de nem írtak ugye ilyen esetről semmit, csak hogy ha nincs raktáron akkor ha lesz akkor küldik.


Akkor így megmerem rendelni!:)


Köszi!:)

2012. szept. 19. 19:54
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem stimmel...

Az "elfogyott" termékekre nem enged rendelést leadni..

Ekkor mi van?


Honnan tudom, mikor kapnak újra árut, hogy lecsaphassak rájuk?

2012. szept. 19. 20:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
küldenek hírlevelet, ha újra vannak raktáron a termékek.
2012. szept. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35%

A világ legegyszerűbb és legegyértelműbb sminkes webáruháza, hogy nem érted? Szerencsétlenek már annyira szájbarágósak - valószínű olyanok miatt, mint te :-)

Figyu! Egyszerűen csak regisztrálj, tedd bele a terméket a kosárba és nyomd meg a tovább gombot, majd kövesd a gép utasításait. Még a nagyanyám is elboldogult vele, pedig már 60 éves elmúlt!

2012. nov. 18. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!