Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen korrektort javasoltok?

Milyen korrektort javasoltok?

Figyelt kérdés
Ti milyet használtok? Én eddig egy essence-t használtam, de sajnos pattogzik tőle a bőröm mostanában...

2012. szept. 17. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Clinique-et használok, elég jó, mindenki azt mondja milyen kipihent vagyok. (Szem alá használom főleg.)
2012. szept. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az essence-től melyiket használod?


Nekem a legjobban az essence stay all day hosszantartó folyékony korrektor vált be.

Tesóm max factor folyékony korrektort használ, ez drágább mondjuk, de nagyon jól elfedi a bőrhibákat.

2012. szept. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A cover stick-et...de eleinte nem volt semmi baj vele...:/

Amúgy köszi a válaszokat, majd megnézem őket...de szerintem mielőtt megveszem kipróbálom és várok, hogy bírja-e a bőröm, mert feleslegesen nem akarok kidobni rá sok pénzt...

2012. szept. 17. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:
A cover strick nekem sem jött be. Nekem nagyon szárította a bőrömet és nem fedett rendesen. Viszont amit írtam, a stay all day, az számomra ezerszer jobb ennél. :)
2012. szept. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Majd szerintem akkor kipróbálom azt...Általában szeretem az essence termékeket, de ez most rossz választás volt részemről...:/
2012. szept. 18. 18:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!