Milyen lett a kömöm?

Figyelt kérdés

Ma csiáltattam, kezdő a csajszi, nem rég végzett a tanfolyamon, anyagárban csinálta, ezért is érdekel (én is szeetnék később tanulni, csak egyenlőre még gyűjteni kell rá, azért érdekel)


[link]


[link]


[link]


2012. szept. 15. 20:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocsánat, köRmöm *
2012. szept. 15. 20:24
 2/12 anonim ***** válasza:

ne haragudj nagyon ordít róla hogy olcsóhatású,csúnya lett szerintem.

ez nem a te hibád persze,de ezért egy fillért nem fizettem volna.

2012. szept. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem a vége nem tetszik, nem egyforma. Úgy értem, hogy az egyik kerekebb a másik szögletesebb... (bár, lehet, hogy csak a kép miatt tűnik úgy). Meg az apró kis köveket lehetett volna szebben is elrendezni szerintem.
2012. szept. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

látszik, hogy kezdő csinálta

legalább tett volna még egy fekete követ mindegyikre, és akkor kis manócskákhoz hasonlítanának a körmeid :)

2012. szept. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1 kérdés. Mennyit kért az anyagárért? Mert nekem annyiért csinálják, és kivi vagyok, h kit csapnak be :)

Am' ezért anyagárat sem adtam volna. Gyakorolnia kell még, nagyon sokat!

2012. szept. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik az egész a piros szín a kövek nem az én stílusom szerintem elég jól megcsinálta ahhoz képest h kezdő
2012. szept. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem szép a mosolyvonal és túl vastag a köröm.
2012. szept. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

nem épített, ezek a saját körmöm formái, én kértem így direkt. meg az elrendezést a mintákat mindent úgy csinált, ahogy én mondtam, az az én saram :)


1000Ft-ot fizettem, szerintem egyáltalán nem sok. Hogy vastag, az is az én kérésem, mert fizikai munkát végzek, és kell, hogy vastag legyen.


hogy mi a mosolyvonal, azt nem tudom

2012. szept. 15. 20:48
 9/12 anonim ***** válasza:

Hmm, én is 1000-et fizetek anyagárban :) De ha nekem 1 körmöm kicsit vastagabbra sikerül a többinél, biztos, h az az első, ami letörik...

Akkor csak rosszul reszelte meg a körmeidet.

A mosolyvonal, az a piros rész íve, ahol festve van. Az nincs szépen kidolgozva.

2012. szept. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül kell vastagnak lennie ahhoz,hogy erős legyen és kibírja a fizikai munkát.

attól,hogy a saját körmöd,még le reszelhette volna szebb formájúra.

2012. szept. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!