Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek hány napig marad fent...

Nektek hány napig marad fent a körömlakk?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után mossátok le? És azért, mert pattogzani kezd, vagy csak úgy?

2012. szept. 15. 16:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
3-4 nap utána lepattog,úgyhogy kenhetem újra :) Én úgy szoktam hogy alaplakk,két réteg színes és fedőlakk.
2012. szept. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Egy hétig szoktam fenn hagyni, utána már megunom és lenő, de a legtöbb még ennyi idő után is simán viselhető lenne. Két rétegben kenem fel, és mindig használok alaplakkot. Fedőlakkot általában nem, csak ha tudom hogy gyengébb minőségű az adott lakk.
2012. szept. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ha csak simán egy színnel lakkozok, az 2-3 nap után elkezd lepattogni. De legtöbbször nem elégszem meg a sima lakkozással, hanem különböző mintákat/díszítéseket szoktam csinálni, és ezzel több réteg lakk kerül a körmömre (minimum 3-4 réteg) plusz jó vastag réteg átlátszó fedőlakk. Ezek simán kibírják több, mint 1 hétig is! (Még jó, ha már órákat dolgozok velük néha) :))

Ja, és mellesleg ezek olcsó lakkok, amiről beszélek (Moyra, Rose Nail, Essence többnyire)


És mivel mellette háziasszony vagyok, főzök, mosok, takarítok közben a kezeimmel.


Tapasztalaimat is le szoktam írni, ha valakit érdekel:

[link]

2012. szept. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
53%

AVON-os körömlakkjaim vannak, az mind extratartós, most is egy árnyalat fenn van pont egy hete, és a vége kopott el picit, de sem lepattogás, hanem olyan lecsiszolódás, vagy hogy mondjam... Hagynám még fent, ha nem lenne már jókora lenövés.. :D

Drágák, de nagyon tartósak, két rétegben felkenve mosogatással takarítással legalább 4-5 napig bírja, aki meg nem csinál ilyesmit, annak 6-7 napig is fennmarad, minimális pattogzással, inkább lecsiszolódás szerű kopással. :)

2012. szept. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
57%

13! Nagyon tetszik a blogod :) Most csak rápillantottam, de később szétnézek rajta alaposabban :)


14! Hülyeséget írsz. Mások is takarítanak, mosogatnak (köztük én is) és simán fent marad a lakk 1 hétig, csak elkezd lenőni.

2012. szept. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
13 vagyok, köszönöm szépen :)
2012. szept. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
14-es vagyok, és szerintem akkora egetrengető hülyeséget nem is írtam... -.-
2012. szept. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Általában 3-4 nap. És a vége kezd megkopni egyre jobban. 4. nap már pattogzik picit a vége és csúnya, ezért lemosom. Nem használok drága lakkokat, Moyra, miss sporty és még névtelen viannis és egyéb lakkjaim vannak.

Alapozólakk és fedőlakkom nincs, nem is tudom mi a különbség köztük, csak azt tudom hogy átlátszók. :)

2012. szept. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!